2737
2734
عنوان

غذای بچه 7 ماهه

1646 بازدید | 25 پست

سلام دوستان شماها چی به بچه هاتون میدین؟ دختر من 7 ماهش الان تموم شده،تا الان حریره بادام و سوپ میدام، اگه چیزی بلدین به منم بگین ممنون میشم، نمیدونم چه آشی بپزم

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پوره ی سیب زمینی و نخود فرنگی

تازه زرده ی تخم مرغ آبپز با کره شروع کردم براش

ماست هم میتونی این ماه بدی

دیروز ۷ماهش کامل شد

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ماش و عدس میتونی به سوپش اضافه کنی

من گذاشتم جوانه زد که جوانه هم بریزم تو سوپاش

پوره ی سیب زمینی و نخود فرنگی تازه زرده ی تخم مرغ آبپز با کره شروع کردم براش ماست هم میتونی این ما ...

اره ابن ماه ماست هم میتونم منم امروز ماست دادم خیلی هم خوشش میومد، شما چطوری آبمیوه میدین ؟

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2738
پوره سیب وموز من هر روز از ۶ ماهگی به پسرم میدم

اره اینام خوبه من میدم

به جای بادوم میتونی از میوه پخته استافده کنی مثل سیب یا موز تنوع میشه براش

از 10 11 ماه هم میتونی به جای برنج نشاسته رو بپزی بهش بادم یا پوره میوه اضافه کنی

سوپ ها متنوع باشه یه بار دال عدس بریز داخلش یه بار لوبیا چشم بلبلی....سبزیجات همین طور

درضمن میتونی یه کیسه کوچیک درست کنی داخلش برنج و لوبیا چشم بلبلی یا برنج عدس یا برنج خالی بریزی درش رو ببندی کیسه رو بندازی داخل گوشت خودتون که داره چخته میشه البته ساده باید بپزی گوشت رو فقط زردچوبه بزنی بعد برنج با اب گوشت چخته میشه له میشه بچه ها دوست دارن

ماش و عدس میتونی به سوپش اضافه کنی من گذاشتم جوانه زد که جوانه هم بریزم تو سوپاش

عه واقعا جوانه، تو کارت بهداشت که نوشته منظورش اونه، بزاریم جوانه بزنه؟؟ اخه عدس میترسم بهش بدم خفه بشه، اخه عدس یجوریه،شما آسیاب کردی عدسو؟ 

اره ابن ماه ماست هم میتونم منم امروز ماست دادم خیلی هم خوشش میومد، شما چطوری آبمیوه میدین ؟

گلابی رو رنده میکنم از صافی رد میکنم آب اونو داخل شیشه میریزم چون گلابی خیلی ابداره سخته با قاشق

موز و سیب رو با قاشق می تراشم بخوره

میوه ی دیگه ای ندادم

دختر من دو بار ماست دادم خوشش نمیاد

عه واقعا جوانه، تو کارت بهداشت که نوشته منظورش اونه، بزاریم جوانه بزنه؟؟ اخه عدس میترسم بهش بدم خفه ...

نه کارت بهداشت منطورش خود عدس و ماش هست اما حبوبات و غلات وقتی جوانه میزنه ویتامین هاش چندین برابر میشه

از هرکدوم دو مشت بریز جوانه بزنه پودر کن بزن داخل سوپش 

خفه چرا؟ اتفاقا امروز عدس و گندم با هم گذاشتم پخت براش، پخته بشه کاملا له میشه حتی پشت قاشقی هم نمیکنم که عادت نکنه له بخوره

2706