2733
2739
عنوان

دوستانی که طبیعی زایمان کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 51 پست
من روز اول پا شدم مامان هی جنگم میکرد ولی واقعا اوکی بودم بعد ده روز حالم بد شد فشارم میفتید خلاصه ی ...

مرسی گلم آره منم روز اول خیلی حالم خوب خوب بود

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
مال من که گیر کرده بود کلا برش دادن درآوردن اصلا اونقدر درد کشیدم نمیشود آخر یه دکتر دیگه اومد گفت س ...

اصطلاح دیستوشی نبود؟

پاهاتو دادن بالا؟

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب...کاش منم زود باشه دوسه هفته دیا خیلی دیره😑

عزیزم معاینه شدی گلم حتما زیاد پیاده روی کن خیلی زیاد 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
اصطلاح دیستوشی نبود؟ پاهاتو دادن بالا؟

آره گلم دقیق ندونستم چون دیگه در حال مرگ بودم هی میگفتن سر بچه دیده میشه سعی کن منم که معذرت میخوام زور میدادم نمی اومد خودشم من کیسه آبم قبل بیمارستان پاره شده بود دکتر گفته بود زود زایمان میکنی ولی تا ۸ و نیم شب کشید کلا ۲۴ ساعت درد داشتم دکتر دیگه که اومد برش داد و خودش زیر سینه ام چند ضربه زد و بچه بدنیا اومد  

2731
عزیزم دقیقا منم ۳۸ خیلی خسته بودم ۳۸ هفته و چهار روز زایمان کردم دیگه طاقت نداشتم تاپیکهام هستن آره ...

عزیزم تایپک زایمانتو خوندم اونجا ک نوشتی ی چیز ژله ای دیدی.مثل ترشحات بود؟؟؟

اخه منم دو روز پیش ک رفتم سرویس بهداشتی یهو ی چیز ژله ای افتاد... مثل ترسحات بود ولی تیکه ای

شرمنده اگه بد نوشتم و واضح

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
عزیزم معاینه شدی گلم حتما زیاد پیاده روی کن خیلی زیاد 

من شنبه وقت دکتر داشتم ولی معاینه نکرد... فقط گفت همه چیت اوکیه هروقت دردت گرفت بیا بیمارستان و بزنگ بهم

عزیزم تایپک زایمانتو خوندم اونجا ک نوشتی ی چیز ژله ای دیدی.مثل ترشحات بود؟؟؟ اخه منم دو روز پیش ک ر ...

آره گلم برو بیمارستان عزیزم اون تو دهانه ی رحم هست که بعد از اون معمولا زایمان میشه من اون روز زنگ زدم خالم گفت حتما برو بیمارستان چون اونم مثل من دیده بود بعدش زایمان کرده بود حتما فردا برو

آره گلم دقیق ندونستم چون دیگه در حال مرگ بودم هی میگفتن سر بچه دیده میشه سعی کن منم که معذرت میخوام ...

ان شاالله همیشه سلامت باشه و سایت بالا سرش باشه

کدوم بیمارستان بودی؟

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2738
من شنبه وقت دکتر داشتم ولی معاینه نکرد... فقط گفت همه چیت اوکیه هروقت دردت گرفت بیا بیمارستان و بزنگ ...

آره خوب فردا برو بیمارستان بگو ترشحات ژله ای داشتم معاینه میکنن معاینه کردن خودش برای تسریع زایمان خوبه به احتمال زیاد دهانه رحمت باز شده که اونو دیدی

ان شاالله همیشه سلامت باشه و سایت بالا سرش باشه کدوم بیمارستان بودی؟

الغدیر تو تبریز گلم 

ان شاالله همیشه سلامت باشه و سایت بالا سرش باشه کدوم بیمارستان بودی؟

مرسی گلم فدات 

آره خوب فردا برو بیمارستان بگو ترشحات ژله ای داشتم معاینه میکنن معاینه کردن خودش برای تسریع زایمان خ ...

مرسی عزیزم... استرس گرفتم ک🙈🙈🙈 چون دکترم این چیزا رو نگفته بود تو لیست علایم خطر واسه همین گمون میکردم عادیه😑

2706