2737
2734

حرفه از ارایشگاری 

کاشت ناخن.تتو . کاشت مژه یا هرچی 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من امروز سر مامانم و برای اولین بار لایت کردم عالی شد😂😂

کلا کارهای ناخن درامد خوبی داره

ولی شغل خوبی نیست☹️☹️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مژه

الان مژه اکثر اراشگرا خودشون بلدن .من ارایشگاه ندارم میخوام هروقت مشتری داشت بگ برم براش نوبت بزنه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من امروز سر مامانم و برای اولین بار لایت کردم عالی شد😂😂 کلا کارهای ناخن درامد خوبی داره ولی شغل ...

چرا خوب نیست؟

2738
کدوم شهری؟ من دنبال یه خانم میگردم براش سالن بزنم کار کنه سودش نصف نصف

اهواز

چرا خوب نیست؟

از لحاظ شرعیش میگم عزیزم

کاشت ناخن کلا مورد داره دیگه

رنگ مو همیشه روی بورسه و درامد خوبی ام داره واقعا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
هر کاری رو اگه خوب شو انجام بدی درامدش خوبه و همه میخوان براشون کار انجام بدی. فرقی نداره چی باشه

خب پیشنهادتون چیه

2706