2733
2739
عنوان

سانسور فیلم پایتخت...

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 35 پست
همش صداگذاری میکنن، حرفای اصلیشون سانسور شده.. خود ارسطو هم که تو پیجش قسمتای سانسور شده رو پست میک ...

همش صداگذاری؟؟

یبار این اتفاق افتاد فقط😑😐

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش صداگذاری میکنن، حرفای اصلیشون سانسور شده.. خود ارسطو هم که تو پیجش قسمتای سانسور شده رو پست میک ...

اره امشبم تو ماشین به بهتاش یه چیز دیگه گفت قشنگ مشخص بود صدا گذاشتن

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
ولی خیلی بهتر از فیلمای چرت و پرت دیگس که برا عید درست کردن😕

اره به خدا من فقط پایتخت با ظهر اخبار ساعت ۲ رو میبینم که از شبکه یک میده تو روز بقیش ماهواره☺

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2742

اولش فکر کردم منظورت پاتختی رحمتِ که سانسورش کردن

مثل اون کاربر که فهیمه رو میگفت مرضیه 😆😆😆😆

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
همش صداگذاری؟؟ یبار این اتفاق افتاد فقط😑😐

نه چندبار صداگذاری کردن اونجا که نقی تو فرودگاه با اون خانمه حرف میزد یا امشب اونجا که دختره وبهتاش تو ماشین بودن چندجا دیگه هم بود الان یادم نمیاد

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
میدونی کیبوردم اشتباه زد😅😂

👍😂

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نه چندبار صداگذاری کردن اونجا که نقی تو فرودگاه با اون خانمه حرف میزد یا امشب اونجا که دختره وبهتاش ...

چجوری فهمیدی؟؟من متوجه نشدم☹🤦‍♀️

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
نه چندبار صداگذاری کردن اونجا که نقی تو فرودگاه با اون خانمه حرف میزد یا امشب اونجا که دختره وبهتاش ...

من فقط قسمت فرودگاهشو فهمیدم

ولی در کل اولش خوب شروع کردن،دو سه قسمته گند زدن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍
یعنی چی؟؟؟

یه سری حرفا زدن که خوب نبوده از نظر صدا سیما بعد اومدن بجا اون دیالوگا یه چیز دیگه گفتن

2706