2737
2734
عنوان

متفورمین برای تنبلی تخمدان

173 بازدید | 34 پست

بچه ها تازگی متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم ..متفورمین رو چند بار در روز باید بخورم؟

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤

بدون تجویز دکتر اصلاااا استفاده نکن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخام مامان بشی؟

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

بستگی داره..دکترت باید تجویز کنه نسبت ب مقدار تنبلیت ودُز قرصت

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

روزی یبار ظهر

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                

باید دکترت بگه 

ولی ی حلوای هس خیلی گرمه با کلی داروهای گرم هس درست میکنن اونو بخور جواب میگیری باید شوهرت هم بخوره... ولی من دقیق بلد نیستم مادربزرگا بلدن 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2738
سرخودنخور  متفورمین قرص افت فشاره  حتما دکتربرو

افت فشار ؟؟

داروی کنترل قند هست برای مقاومت به انسولین توی تنبلی تخمدان هم تجویز میشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
سلام خوبی عزیزم .چند روزی توفکرتم هارلی کویین 😊 در مورد سوالت برو پیش دکتر سرخود قرص نخور 

ممنون عزیزم.الان که نمیشه اخه

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
2706