2737
2739
عنوان

دوستی دختر و پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 117 پست
طبق روانشناسیم بخاین ببینین اوج سن احساسی بودن و عاطفه و  .. تو دوران نوجوانیه و کاملا طبیعیه ...

سعی نکنیم عادی جلوه بدیم.اصلا دختر پسر زیر هجده سال چرا باید به جنس مخالف فک کنن؟به نظر من نرمال نیس تو این سن وسال.آخه دختر پونزده ساله چه میفهمه ؟بد برداشت نکنینا.واقعا فک میکنین چقد قدرت نه گفتن داره؟

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.
هیچی بهش نگفتم فقط یه اشتباه کردم اول من بهش اس دادم چون دوسش داشتم

نقطه ضعف دادی بهش تا کی میخوای بترسی بگو برو نشون بده،تهِ تهش یه کشیده میخوری بهتر از اینه که یه عوضی بخواد اذیتت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی بهش نگفتم فقط یه اشتباه کردم اول من بهش اس دادم چون دوسش داشتم

نگران نباش وقتی کسی قدر عشقتو ندونی همون بهتر که نباشه  بگو ببر نشون بده منکه به مامانم دربارت گفتم بابامم اینجور که نشون داد مامانم بهش گفته رو دست بهش بزن خلاص

اون 17 سالشه پایه یازدهمه مشکل اونجاس که من اول بهش اس دادم

روراست با مادرتون صحبت کنین.بهش بگین که اشتبا کردین و پشیمونین.بهترین کار همینه.

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.
2731
سعی نکنیم عادی جلوه بدیم.اصلا دختر پسر زیر هجده سال چرا باید به جنس مخالف فک کنن؟به نظر من نرمال نیس ...

من نمیخام عادی جلوه بدم ولی میتونین با هرچندتا روانشناس ک میخاین صحبت کنین ببینین این سن اینجور رابطه ها و احساسات نرماله یا ن 

درسته زیر ۱۸ ن ثبات شخصیت هست نه ثبات احساسات ولی به خیلی دلایل علمی احساسات خیلی شدیدتر میشن والبته بچگانه تر و اتفاقا این سن بیشترین امارو داره تو سراسر جهان 

من مادرم روانشناسه و سر این موضوع سر کلاس خیلی از اساتیدشون نشستم ک دکترای روانشناسین 

به جای سرزنش کردن یاد بگیرین کمک رسان و ارامبخش بقیه باشین 

اون نمیفهمه ؟ شما ک میفهمین با رفتار درست راه درستو بهش نشون بده نه اینکه اله بگین زوده و چرا و فلان ...

2738

نه تازه دیشب وارد رابطه شدم بهم گفت شماره منو از کجا گیر آوردی و چرا.. منم بهش گفتم خوب دوسد دارم و اینا اونم بهم گفته باید باهام باشی تا به کسی نگم به خدا میترسم چیزای دیگه ای هم ازم بخاد

سعی نکنیم عادی جلوه بدیم.اصلا دختر پسر زیر هجده سال چرا باید به جنس مخالف فک کنن؟به نظر من نرمال نیس ...

واقعا فكر ميكنيد دختر 15 ساله چي ميفهمه!!!

من تو 12 سالگي چيز هايي از هم كلاسي هام ديدم شاخ كه هنوز بعد اين همه سال شاخ در ميارم و اصلااا كارشونو تاييد نميكنم ولي اگه سخت گيري ها يكم كمتر بشه بچه ها كمتر سمت اين موضوع ميرن چون محدود ميشن بد تره

مگه حرف زدن با پسر عمو چه عيبي داره؟ ( حرف معمولي)

متفاوت بودن به معناي ديوونه بودن نيست😔
نه تازه دیشب وارد رابطه شدم بهم گفت شماره منو از کجا گیر آوردی و چرا.. منم بهش گفتم خوب دوسد دارم و ...

ببین به مادرت بگو بهتر از اینه که هرکاری ازت میخواد مجبور بشی بکنی

و خدایی که به شدت کافیست ...
نه تازه دیشب وارد رابطه شدم بهم گفت شماره منو از کجا گیر آوردی و چرا.. منم بهش گفتم خوب دوسد دارم و ...

هیچ کاری نمیتونه بکنه،پسرخاله ای  یا یه پسر دیگه ای نداری تو فامیل بهش بگی اظهار پشیمونی کنی  اونم حالشو بیاره سرجاش

2706