2733
2734
عنوان

خروج از کشور زنان متاهل

215 بازدید | 7 پست

من برای گرفتن پاسپورت از همسرم رضایت نامه محضری گرفتم.میخاستم بدونم برای خروج از کشور باز هم رضایت همسر لازمه یا همون پاسپورت کافیه؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
خروج از کشور
2
50%
زنان متاهل
2
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزینه خروج از کشور😁

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
2731

فقط نظرسنجی لعنتی😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

یا باید خود همسر بیاد برای پاسپورت یا اگه نمیاد باید یه وکالت نامه تو دفتر اسناد بهتون بده . البته اگر که خودش بیاد برا پاسپورت هر زمانی که بخواد میتونه مانع رفتنتون بشه و ممنوع الخروجتون کنه . اما اگر که وکالت نامه مادام العمر داشته باشید مخصوص خروج از کشور ( دقت کنید : وکالت نامه تام الختیار هم کافی نیست ، باید حتما قید شده باشه که شما وکیل در توکیل هستید برای خروج از کشور )هر زمان که بخواید میتونید برید و بیاید .

خداجونم اول و آخر تو   
2738