2737
2739

راسته میگن پسر چپه کیا دختر سمت چپ داشتن راستی ویارمم اولا لواشک ترش و اینا بود چن وقت به طور افراطی دوغ عالیس نعنایی و ماست کشکم میخورم وخیار نمک که کمتر شده چون دوغش اون طعم نیست قرمه سبزی دوس دارم مرغ و ماهی بدم میاد از بوی روغن دمبه و زرد بدم میاد قبلا روغن زردو پیاله ای سر میکشیدم چایی که چن وقت نمیخوردم باز الان بهترشدم حالت تهوع کلا داشتم کمتر شده گلاب به روتون بالا میاوردم در حدی که زیر بغلمو میگرفت سردرررردددد بد خوابی کمر درد شیرینی هم بستگی داره چی باشه میخورم لواشک و چیزای ترش الان دوباره میخورم ‌‌بع بوها هم شدید حساس بودم و از همین خیلی اذیت شدم شکمم یکم پهنه گاهی ورم میکنه معدم تیز میشه اهان معدمم معمولا بعداز غذا ورم میکنه هفته 12 ام به نظرتون دختره یا پسر

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

دختر

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سونو ان تی چی تشخیص داد 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

اش و بستنی هم دوس دارم با بادمجون هندوانه وشلیل گیلاس و گوحه سبزم هوس کردم😁

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2738
سونو ان تی چی تشخیص داد 

نرفتم هنوز 13 هفته میرم

انشالله كه سالم باشه و همونى كه خودت دوس دارى بشه 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
نرفتم هنوز 13 هفته میرم

خب بری میگن احتمالی بهت اینجا به نتیجه نمیرسی 😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
من فک میکنم پسره

جیگرتو😁دوس دارم پسر باشه ینی شوهرم خیلی دوس دارا

2706