2737
2734

دوستان شماها لباس بچه گرفتین من فقط یه دس گرفتم میخام جنسیتش مطمعن شم بعد بخرم ولی خیلی دلم میخاد لباس نوزادی بخرم وااای 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا عین تو به بو حساسم،خیار دوس دارم،دوغ گازدار،معده درد دارم،بچم سمت چپه،منتظر الو سبزم،چیزا ...

جاریم عیته تو بود بچش پسره 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728
منم دقیقا عین تو به بو حساسم،خیار دوس دارم،دوغ گازدار،معده درد دارم،بچم سمت چپه،منتظر الو سبزم،چیزا ...

منم از شیر بدم میاد ترش و نمکی دوس دارم کاشکی پسر باشه فقط دوغ عالیس میخورم نه گاز دار نوشابه سیاهم دوس دارم

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
احتمال ۶۰ درصد دختره 

حلالت😂

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2740

سونو گرافی مو ندیدین 

صبر کن جنسیتش مشخص بشه ، چند هفته معلوم میشه?

میگن 16 تا 18 

با اجازه اسی از چند هفتگی نباید دمر خوابید؟من ۱۵ هستم و اذیت نمیشم حتی طاق بازم میتونم بخوابم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

اسی تست کلم قرمز و جوش شیرین واسه من دقیق و درست بود سرچ کن انجام بده 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
صبر کن جنسیتش مشخص بشه ، چند هفته معلوم میشه?

اره اون یه دستم خریدم هم پسرونه میشه هم دخترونه من 16 هفتم الان دو هفته بعد نوبت سونو دارم تو 12 هفته گف هفتاد درصد پسر ولی دیگه هرچی خدا بخاد 

2706