2737
2734

مال خودم ، چن تاس البته !

از داروخونه اومدم بیرون نشستم پشت فرمون داروها رو دادم دست بغل دستیم بعد دیدم سویچم نمیچرخه نگاه کردم دیدم ماشین اشتباهی نشستم خانوم بغل دستیم داره میخنده 😂 نفهمیدم چطوری پیاده شدم ماشین عقبی رو سوار شدم...
یه بار تو دانشگاه کنفرانس داشتم خیلی جدیه و با اطلاعات جواب سوال دختر پسرا رو میدادم کلاس تموم شدم با غرور اومدم بیرون از جلو ملت پام در رفت پله ها رو به پشت میخوردم زمین مثل سرسره میرفتم پایین لگن ترکید اونام میخندیدن ، اشک تو چشام از درد جمع شده بود 😔
یه بار اول ترم استاد هنوز ندیده بودم رفتم دیدم نفر دوم رسیدم ولی در کلاس قفله به دانشجو پشت در گفتم میگن استادش خیلی بیشرف عوضیه همه رو میندازه سگ پدر اونم هیچی نگفت دیدم ده دقیقه بعد آبدارچی در رو باز کرد همون یارو استاده بود با اون سن کمش...😐

آزمون عملی رانندگی داشتم یسری هم رد شده بودم، دفعه دومم بود خیلی استرس داشتم، سرهنگه گفت دنده عقب برو، منم بجا اینکه موقع برگردوندن سرم دست بزارم پشت صندلیش دست گذاشتم پس کله طرف، یهو بهم گفت هول نکن قبولت میکنم 😂

شما هم بگین 

همیشه مبادی اداب بودم

یه لیدی تمام عیار

هیچوقت سوتی ندادم😕😕

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به اندازه موهای سرم سوتی دادم...

اصن من اول سوتی بودم بعد دست وپا دراوردم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

موقع دانشگاه خیلی سر به زیر بودم. اصلا هیچکسی رو نگاه نمیکردم. یادمه یه روز استامون گفت کلاس تشکیل نمیشه برو به همکلاسیات خبر بده.

منم همینطور که سر به زیر بودم رفتم به چندتا پسر خبر دادم کلاس تشکیل نمیشه. بعد دیدم میخندن. آخه اونا هم کلاسیام نبودن😢

2738

اول 5 تا صلوات بفرستید 😭

دوم اینکه،، این سوتی واسه من نیست،،

13 سالم بود اولین خواستگار م

پسر خاله ی مامانم بود،

اومد بعد ب بابام گفت

میخام با عروس تنها صحبت کنم،،

بابامخیلی راحت جلو همه گفت

گ،و،ه میخوری،،

با خودم صحبت کن

من منتقل میکنم

🤧🤧🤧

نمیدونم سوتیه یا نه ولی خودم که کلی خندیدم این اتفاق دیروز برام افتاد

پشت فرمون بودم داشتم از یه کوچه تنگ رد میشدم که یهو یه ماشینه از پارکینگ اومد بیرون مجبور شدم وایسم تا اون بره (چون ماشینش نصف کوچرو گرفته بود)، رانندش یه پسره بود…
پیاده شد از ماشین که بره در پارکینگ رو ببنده منم وایساده بودم که بیاد بشینه تو ماشین راه بیوفته منم حرکت کنم…
یهو دیدم دوست پسرم داره زنگ میزنه!!! گوشیو برداشتم گفتم جانم؟؟؟
گفت کجایی؟؟ گفتم تو خیابون… دوست پسرم: دروغ
میگی، پس چرا صدا خیابون نمیاد؟؟ یه بوق بزن ببینم؟؟
منم یه بوق زدم یهو اون پسره راننده اون ماشینه که از پارکینگ اومده بود بیرون داد زد که : واایــــسا دیگــــــــه گل دختر الان در رو میبندم میام…
دوست پسزم: ااااااای کثااافت بیشرف صدای کی بود؟؟؟ با کدوم …  رفتی تو خونه که داره در پارکینگو میبنده بیاد؟؟؟ خیلی آشغالی دیگه زنگ نزن به من عـــــوضی…

حالا بماند که مثل دخترا داشت فحش میداد  

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞

واایی ماهه پیشم میخواستم به مدیر عامل شرکت بگم ساعت کاریمون زیاده من قوایه جسمانی ندارم منم که سلطانه سوتی گفتم من قوایه جنسی ندارن نمیتونم سختمه  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
2706