2737
2734

بهش گفتم بهت زیادی وابستم توهم سواستفاده کردی باید علاقمو بهت کم کنم اونم ناراحت شد حالا بعد چند ساعت این اس رو بهم داد

بچه ها دیووونه شدم الکی اذیتش میکنم عشقم خیلی زیاده بیش از حد شده 

وابسته اش شدم خیلی زیاد بدون اون و گوشیم میمیرم 

توروخدا مسخرم نکنین کمکم کنین 😭😭😭😭

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟

عزیزم شما از اون دست افرادی هستی که وسواس فکری داری و گاهی خیلی خطرناک میشی. باید حتما بری پیش روانشناس. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما از اون دست افرادی هستی که وسواس فکری داری و گاهی خیلی خطرناک میشی. باید حتما بری پیش روانش ...

اره خودمم فکر میکنم مریضم 😭😭😭

2731

خیلی خوبه که انقدر همدیگه رو دوست دارید

اما هر حرفی رو نزن عزیزم ممکنه دفعه ی دیگه جوابت این نباشه

حتما کاری پیش اومده که نتونسته جوابت رو بده باید درک کنی

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738
اره خودمم فکر میکنم مریضم 😭😭😭

انشالله که ارامش وجودتو بگیره. اما حتما برو دکتر 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره از کجا فهمیدی؟

از دعوا گرفتم گفتنت البته منم شمالیم

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
آییییی یاد دوران نامزدی خودم افتادم با این تفاوت ک شوهرم جواب حرف های مفت منو نمیداد😂😂😂😂😂

😂😂😂

2706