2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این کرم معجزه ها نزنین عزیز من بجز پشیمونی هیچی نمیاره کافیه یمدت قطعش کنی و نزنی شل و شدگی پوس ...

عزیزم اگه بطور مرتب استفاده کنی اینطوری نمیشه

بعضی ها وقتی پوستشون خوب شد یهو ول میکنن کرم و

و پوست شک وارد میشه باید کم کم ول کرد

من خیلی وقته تاثیرات این کرم رو روی بقیه دیدم و همشون راضی هستن فقط برخی بودن ک گفتن برگشت ک دلیلشم خودشون گفتن چون یهوو ول کردن

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2728
عزیزم اگه بطور مرتب استفاده کنی اینطوری نمیشه بعضی ها وقتی پوستشون خوب شد یهو ول میکنن کرم و و پوس ...

توروخدا نزنين اين كرم و 

چون كلا كورتونه و بعدها دور از جون باعث سرطان پوست ميشه

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

من قرص جوشان ویتامین سی رو تو ماست حل میکنم.یکمم بکینگ پودر ریختم توش و زدم صورتم.لکه هارو خیلیییی کمرنگ کرده

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
اتوی پوست و درمارولر و کوکتل چیه عزیزم؟؟؟

اتوی پوست یه دستگاهه یه کاردک داره اون میلرزه و ۳ تا حالت جذب مواد و پاکسازی و لیفت داره 

درمارولر هم یه چیزیه سری غلطت داره با سوزنای ریز 

کوکتلم مواد مغذی ریز مولکول برای پوسته که قبل درمارولر میزنم به پوستم بعد اونو میزنم 

2738
نحوه استفاده شون چجوریع گلم؟

اتوی پوست که فقط دکمه داره براساس حالتش کاردکش رو به بالا یا رو به پایینه موقع کشیدن 

درمارولر هم نحوه صحیحش باید سرچ کنی فیلماشو ببینی تا متوجه بشی

2706