2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کرم میزنم ب صورتم ک لایه برداره هم صاف شده صورتم هم جوشام رفته هم سفید شدم

ینی عالیه عالی

چنبار خریدم و خودم راضی بودم الان میخوام بزنم تو کار فروش همین کرم چون واقعا محشره

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2728
اسمش چیه؟؟

کرم معجزه. دست سازه عزیزم. هرجایی ندارن

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             

من که پوستم  خیلی خوب شده  نمیدونم فکر کنم به خاطر استراحت و چاق شدنه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2740
یه دلیلش نرفتن بیرون توهوای آلوده شهرهاست. خونه هواش تمیزه

اره اینم هست ولی پیشونیم چند تا جوش زده که قبلا نمیزد فکر کتم به خاطر خونه نشینی و افسردگیه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
اره اینم هست ولی پیشونیم چند تا جوش زده که قبلا نمیزد فکر کتم به خاطر خونه نشینی و افسردگیه

پیشونی بخاطرخوراکیهایی که مصرف میکنید.این روزهاتنقلات وگرمیجات بیشترمصرف میشه. البته من اینجوری فکرمیکنم

پیشونی بخاطرخوراکیهایی که مصرف میکنید.این روزهاتنقلات وگرمیجات بیشترمصرف میشه. البته من اینجوری فکرم ...

وای اره همه چی میخوزم از چای زنجبیل تا تنقلات و کیک  و بیسکوییت 

وای اره همه چی میخوزم از چای زنجبیل تا تنقلات و کیک  و بیسکوییت

پس خداروشکربخاطرافسردگی نیست. زنجبیل خیلی گرمه. کنارایناچیزای خنک ومتضادش رومصرف کن. مثل ماست. خیار. 

2706