2733
2734
ما که درسامون عملیه باید چکار کنیم؟😢

دقیقا

فکر کن شما علوم پایه منم هنوز رو هواست😑

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ما که درسامون عملیه باید چکار کنیم؟😢

به تشخیص دانشگاه اگه شد برگذار میشه مجازی

نشد تابستون برگذار میشه

سعی کنید با هیئت علمی دانشگاتون صحبت کنید برگذار بشه

من دیشب بهش پیام‌ دادم‌گفت تو وات گروه بزن واسه هر استاد اد کن‌بقیع رو🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
دقیقا فکر کن شما علوم پایه منم هنوز رو هواست😑

من ترم 11 بودم این ترم.بای بهمن 99 درسم تموم میشد اسفند باید پروپوزالمو ثبت میکردم که بتونم تا قبل پایان سال 99 دفاع کنم.کل مریصام کاراشون مونده و احتمالا failشده   اینجوری یه سال عقب میفتم 😞

من ترم 11 بودم این ترم.بای بهمن 99 درسم تموم میشد اسفند باید پروپوزالمو ثبت میکردم که بتونم تا قبل پ ...

وای چه قدر سخت😯

تنها کاری که میتونم بکنم دعا کردنه

پس شما الان بیمارستانی من کارم فعلا بخور و بخوابه 

خدا سلامت نگهت داره🌹

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2706