2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نکنید حذف نکنیداونایی که میشه مجازی بردارید خودتون رو عقب نندازید🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2456

وقتی کتابای این ترمم هنوز نگرفتیم چاره ای جز حذفش نداریم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
من میخوام زود تموم شه بره فقط البته واسه ما مجاز نیست😂 چرا باید حذف ترم کرد؟ واقعا کسی هست دلش بخ ...

اگه درسی نشه مجازی برگذار شه باید حذف بشه دستور وزیر علوم هس🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2714

دانشگاه ما یه پست بلند بالا گذاشته که این قوانین مربوط به اون دانشگاه هاییه که امکانات مربوط به کلاس های مجازی و اینا رو نداشتن. شامل حال مجازی ها نمیشه...

خلاصه حواستون به این نکته باشه اول با مسئولین اموزش یه صحبت کنید اطلاعات دقیق بگیرین بعد اقدام کنین به حذف...

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706