2737
2734

من یه جاری دارم متولد اسفند ۸۰ ، علاوه بر اینکه یک سال و نیم ازدواج کرده، قبلش سه سال و نیم نامزد بوده.‌

تا هفتم هم بیشتر نخونده، یعنی از روز نامزدیش دقیقا. 

ولی اعتماد به نفسی داره که من تا حالا هرگز در کسی ندیدم. 😕 

از تیر ماه هم تو اقدامه واسه بچه دار شدن و چقدر هم غصه میخوره که چرا باردار نمیشه. 😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۶ سالمه

و با ازدواج در این سن به شرطی موافقم که هردو طرف از لحاظ جسمی و عاطفی به بلوغ رسیده باشن 

چه اشکالی داره؟

فقط حتما حتما دختر خانوم باید درسش ادامه بده

😊

من قهرمان زندگیم رو توی آینه می‌بینم😎✌🏼

و اینکه دخترا حتما قبل از اینکه ازدواج کنید یه هنر کوچیک که ازش درآمد داشته باشید یاد بگیرید به قول خیلیا ازدواج هندونه سربسته هس معلوم نیست که ادم خوب یا بدی وارد زندگیت بشه حداقل بتونید بعد از ازدواج از پس خودتون بر بیاید

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2728
اشتب میکنی

نه اینکه نظرا متفاوته به این معنی نیست ک اشتباه میکنم . من دوست دارم مستقل باشم و هستم از اینکه از نظر مالی به یه نفر وابسته باشم متنفرم .دوست دارم تحصیلاتم و تو خارج ادامه بدم و خودم تنهایی به همه چی برسم و شاید شما با اینکه از نظر مالی متکی باشید مشکلی ندارید و شغل بالا و ترفیع براتون مهم نباشه و اینجوری حال دلتون خوب باشه .بنابراین نقطه نظرایه هر فرد متفاوته

من یه جاری دارم متولد اسفند ۸۰ ، علاوه بر اینکه یک سال و نیم ازدواج کرده، قبلش سه سال و نیم نامزد بو ...

وای خدای من🥴🥴

تا هفتممم؟

من فوق لیسانس دارم و تا دکترا نگیرم مدرک حساب نمیکنم 

چجوری روش میشه تو جامعه سطح تحصیلاتشو بگه؟

از خانواده ی کم بضاعتی بودن؟

😐😐😐😐چقدر کودک همسری تبلیغ میشه اخه دهه هشتاد چه هدفی میتوانه داشته باشه ؟؟میخواد بره سر زندگیش ا ...

افرین افرین...من خودم ۱۸ بودم که ازدواج کردم ولی واقعا الان که فکر میکنم با ادب وباسیاست بودم😃الان ۵ ساله ازدواج کردم با خانواده شوهر ومادرشوهر و جاریم رابطم عالیه(خواهرشوهر ندارم)...اما دیدم که دوستام دقیقاااا کارایی که شما گفتی و میکردن و تک تک هم طلاق گرفتن😐😐

خدایا شکرت⁦❤️⁩
2740
من خودم متولد 73 هستم و 18 سالگی ازدواج کردم خداروشکر همسرم خیلی خوبه ولی مسئولیت زندگی مشترک سنگینه ...

بله درست میگید اینم ملاکه  .  بعضیا هم فقط  صرفا برا پر کردن تنهایی و کمبود محبت ازدواج میکنن

ب نظر من اگه مورد خوبی میدا بشه ادم باید ازدواج کنه البته با فکر و تحقیق چون بعد یه مدت  که سن ...

خب کسی نمی گه  دختر اینقدر ازدواج نکنه که سنش بره بالا. سن مناسب ازدواج کنه. من خودم نطرم رو 22 تا 28 ساله 

من یه جاری دارم متولد اسفند ۸۰ ، علاوه بر اینکه یک سال و نیم ازدواج کرده، قبلش سه سال و نیم نامزد بو ...

در ادامه یه دونه هم جاری دارم متولد آخرای ۷۶، دو تا بچه داره. بچه دومش نزدیکای یه سالش. از ۱۳ سالگی نامزد کرده. 

ازدواج باپسرای این دوره زمونه اشتباه محضه انگاراز لپ لپ  دراومدن😂

بخصوص پسرایی که ابرو برمیدارنو مو رنگ میکنن و فاق شلوارشون رو زمین هست بخوان پدر های اینده بشن😂

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2706