2737
2734
عنوان

خانم ها لطفا بیاید کمک لازم‌دارم

231 بازدید | 23 پست

سلام‌بچه ها من‌ 25 ام‌ اسفند نزدیک‌بدون‌حلوگیری داشتم‌وقتم 8 فروردین‌بود حالا‌نمیدونم‌   باردار بودم‌یا نه  3 روز بعد تاخیر بی بی چک‌منفی‌شد یعنی دیروز و من شدیدتر ادامه دادم‌ ب خوردن این چیزا امروز‌پر شدم‌ شنبه زعفرون‌و رازیانه خوردم یک‌شنبه هم‌همینطور دوشنبه هم‌ رازیانه و اخر شب هم یه لیوان‌عروسک‌پشت پرده و شکمم‌دوبار ماساژ‌دادم‌با‌روغن‌زیتون‌و امروز‌‌هم‌1‌ساعتو نیم‌پیاده روی داشنم‌ دیگ‌شدم‌الان‌فقط میخوام‌بدونم‌اگ‌باردار بودم‌و الان‌ پریود‌شدم‌ امکان‌داره 1‌هفته دیگ‌بی‌بی چک‌بزنم مثبت بشه؟ یا تو ازمایش‌خون معل م‌میشه ک‌بفهمم این‌حریان‌بوده اصن‌یا نه فقط وقتم‌عقب افتاده

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

نمیدونم🤔🤔🤔

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن دیگه فک نکنم معلوم بشه بازم شاید من اطلاع کافی ندارم اما نمیشه که بعد مثبت بشه 

اخه میونم‌اینو وقتی تو هفته بالاتر سقط‌ک‌میکنی تا 40 روز ازمایش‌مثبت چ‌بی بی‌چک‌چ‌خون .الان ب‌نظرتون‌من‌چی‌بخورم‌یه ذره‌جون‌بگیرم‌حالم‌خیلی بده بچه ها 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2731

منظورت ایمنی بدنت ضعیف شده یا برا کم خونی میگی اون ک نشون میده بارداری بالا هست ومن تا حالا نشنیدم ک مثلا تا ده روز عقب انداختن به هر دلیلی نخاستن وترسیدن وچیزایی که شما گفتی خوردن وپریود شدن اما بعد نشون نمیده چون هنوز اونقد نبوده بازم اطلاعات من همینقده حالا بگو بزای کم خونی میگی اصلن از کجا معلوم شما باردار بودی شاید نبودی واستزس داشتی اگ شک داری ک بودی باید استراحت کنی وکاچی بخور حمام نرو واگه شیره انگور داری صبح ناشتا دوقاشق بریز تو یک نصف استکان اب ولرم بخور کلا برای تقویت بدن عالیه 

منظورت ایمنی بدنت ضعیف شده یا برا کم خونی میگی اون ک نشون میده بارداری بالا هست ومن تا حالا نشنیدم ک ...

ارهوعزیزم‌منم‌همینو میگم چون‌الون دکتر نیست برم‌.میگم‌نکنه باردار بوده باشم و من‌پریودیام‌اخه همیشه سه روزه نکنه باردار بودم الان ناقص دفع بشه؟ 

یا اصن پریودیم‌فقط ب خاطر استرس عقب افتاده من الان‌چی بخورم‌ی ذره قوی بشم‌چون‌از‌دیشب‌تا الان‌زیر چشام‌سیاه شد‌بدجور میترسم‌حالم‌ بد نشه ؟ 3 روز 6‌لیوان‌رازیانه خوردم فقط و 1‌لیوان‌عروسک‌پشت پرده و ی لیوان‌زعفرون‌حس‌میکنم‌دورم‌غش میکنم.

منظورت ایمنی بدنت ضعیف شده یا برا کم خونی میگی اون ک نشون میده بارداری بالا هست ومن تا حالا نشنیدم ک ...

دستت دد نکنه اینارو درست میکنم‌میخورم‌کاش یکی‌پیشم‌بود شوهرمم نیست پیش پدرشه کرونا گرفتن اونجاس تنهام‌من چون تنهام میترسم 

وای دختر چیکار کردی چه همه خوردی ن نگران نباش اگه چیزی بوده باشه فقط لخته خون هست کوچیک که با پریودیت دفع میشه از اینکه چیزی مونده راحت بهت اطمینان میدم نه نمونده چون اونقد نبوده فقط لخته کوچیک خون با اون چیزای ک تو خوردی شدتش اونقد میشه ک برا همون اینجور حالت بده شیاف دیکلوفناک بزار که کمتر ودردتو کمتر کنه واگه کاچی داری بخور اب هرمیوه ای داری بخور اب پرتغال یا هویچ بعد همون شیره انگور بخور ..خدا رحم کنه بهت انشالاه. اگه زیاد ضعیف بشی مجبور میشی بری زیر سروم پس الان میوه یا اب میوه وحداقل بلندشو ی شربت درست کن سریع بخور توش قند واب ویک ذره نمک بریز بخور مگه فشارت بیاد بالا الان فشارت افتاده ک اینطوریی

2738
وای دختر چیکار کردی چه همه خوردی ن نگران نباش اگه چیزی بوده باشه فقط لخته خون هست کوچیک که با پریودی ...

مرسی عزیزدلم‌ک‌حوابمو ددادی‌حالم‌بد‌شد واقعا ترسیدم .شیره‌انگور خوردم‌یه ذره ام گوشت گزاشتم‌بپزه‌اونو بخورم پرتغال و هویجم دارم‌ابشونو‌بدع شام‌میگیرم‌یکیشو میخورم‌فردام‌کاچی درست میکنم‌دستت دردنمنه دوست خوبم 💓💓😘

الاهی عزیزم تنهایی خدا انشالاااه به پدرشوهرت رحم کنه وخوب بشه وسایه اش بالا سرتون باشه ..خیلی بده کسی نیس پیشت درکت میکنم .خاهر نداری زنگ بزنی بیاد؟ بعد خیلی مواظب خودت باش به شوهرتم بگو خیلی مواظب خودش باشه بنده خدا رفته کمک خدای نکرده چیزیش نشه خیلی مواظب خودت باش

الاهی عزیزم تنهایی خدا انشالاااه به پدرشوهرت رحم کنه وخوب بشه وسایه اش بالا سرتون باشه ..خیلی بده کس ...

میترسم بیاد خودم‌گرفته باشم‌م کرنا ناقبگل باشم‌چون‌ما روز عید رفتیم خونه پدرشوهرمینا فهمیدیم اینجوریه اون‌بنده خداهم 20 روز بود خونس نمیدونیم از کحا گرفته مرسی عزیزدلم‌از دعای قشنگت انشالله همه مریضای بیمارستانا شفا پیداد کنن مردم‌ب روزای قبلشون برگردن خیلی بد شرایطیه.مرسی عزیزدلم‌اره بههمم گفت تا چند وقت خونهونمیام‌میمونم‌اینحا البته نزدیک خونه ولی باز دیگ کارامو خودم باید بکنم

[QUOTE=130692059]مرسی عزیزدلم‌ک‌حوابمو ددادی‌حالم‌بد‌شد واقعا ترسیدم .شیره‌انگور خوردم‌یه ذره ام گوشت گزاشتم‌بپزه‌اون ...[/QUOTE

عزیزم اگه روغن زردم دراری بخور ،صبحونه تخممرغ اگه محلی باشه بهتربا کره یا روغن زرد درست کن بخور ،کاچی هم کا دوستان گفتن خوبه دوادرمونم بخور،زیره دم کن یا زیره پلو درست کن

مرسی عزیزدلم‌ک‌حوابمو ددادی‌حالم‌بد‌شد واقعا ترسیدم .شیره‌انگور خوردم‌یه ذره ام گوشت گزاشتم‌بپزه‌اون ...

فداتم نیگا عزیز جان اگه گوشت قرمز داری بهترین گزینه اس فقط اینجوری درست کن گوشتو تیکه کن تویک بطری شیشه ای مثلن شیشه مربا .توی شیشه اب بریز کامل نه نصف گوشت روهم تیکه وبنداز توش ودرشو محکم ببند وبزار توی قابلمه که اب داشته باشه اول قابلمه اب رو بزا مثل ماکارونی بعد شیشه روبنداز توش وزیرش کم کن بعد که پخت اب تو شیشه وگوشتش ابش مهم تره بخوری حتما اگر حتی گوشتشو نخوری عیب نداره فقط اب همون گوشت رو روی کمی برنج بخور یا همونو خالی سربکش این بهترین دواست مادزم برای خاهرم همینکارو میکرد باور کن اونی ک سرجاش دراز کشیده بود بلند شد تقویت شد وسیب زمینی اب پز کن بخور 

[QUOTE=130692059]مرسی عزیزدلم‌ک‌حوابمو ددادی‌حالم‌بد‌شد واقعا ترسیدم .شیره‌انگور خوردم‌یه ذره ام گوش ...

دستتون دردنکنه عزیزای‌دلم روغن حیوانی از مارک‌شکلی دارم‌این‌میشه؟ 

فداتم نیگا عزیز جان اگه گوشت قرمز داری بهترین گزینه اس فقط اینجوری درست کن گوشتو تیکه کن تویک بطری ش ...

دستت دردنکنهوفردا درست میکنم‌اینو ادویه اینا هم‌میخواد بزنم؟ یا خالی؟ پیاز چی؟

2706