2737
2739
عنوان

۲۲ سالگی دیر نیست برای شروع یادگیری موسیقی؟ مخصوصا ساز سنتور

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 19 پست

برید کنار که اومدم. 

من الان 37 سالمه از همه تون پیرترم😁

از پارسال پیانو رو شروع کردم. پیشرفتم هم خوبه به نظر خودم. 

تازه در دوران کرونا هم کلاس میرم. البته اسکایپی 

یه مساله ای که توی سن های بالاتر هست زمان تمرینه. الان من با کار خونه و کار بیرون و دو تا بچه خیلی سخت میتونم زمان تمرین پیدا کنم. پارسال که سرکار نمی رفتم تمرینم خیلی بیشتر بود و پیشرفتم هم بیشتر. 

بعد مثلا شما در نظر بگیر یه بچه ای که از 5 سالگی شروع کرده وقتی 15 سالش بشه 10 ساله که داره کار می کنه. شما هم 22 سالته اگه 10دسال واقعا با پشتکار بری دنبالش وقتی 32 سالت بشه مثل همون آدم مهارت داری. تازه بیشتر چون به هر حال یه سری چیزها برای بزرگها راحت تره 

مشکل ماها اینه که میخوایم زود به یه جایی برسیم. ممکنه 6 ماهه و 1 ساله یه پیشرفت‌هایی بکنیم ولی اگه میخوایم عالی باشیم باید خیلی بیشتر از اینها زمان بذاریم. 

البته در نهایت برای خیلی ها موسیقی در حد سرگرمی و اوقات فراغته و نمی‌خوان حرفه ای کار کنن. در نتیجه نباید خودمونو با آدم‌های حرفه ای مقایسه کنیم. 

این بود انشای من 😁

برید کنار که اومدم.  من الان 37 سالمه از همه تون پیرترم😁 از پارسال پیانو رو شروع کردم. پیشرف ...

باریکلا عزیزم ماشالله به این هنرمندی😍😍😍👏👏👏

آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر همراه با سلامتی برای شما میکنم😍 ایشالله بعد کرونا که بزودی باشه برم سراغش🎀🌷♥️

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باریکلا عزیزم ماشالله به این هنرمندی😍😍😍👏👏👏 آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر همراه با سلامتی برای ش ...

ممنون. شما هم موفق باشی عزیزم. 

از الان شروع کن یکم ویدئوی آموزشی ببین. اجراهای افراد صاحب نام رو ببین. آهنگهای خوب گوش کن و یه مقدار در مورد دستگاه‌های موسیقی ایرانی مطلب بخون که وقتی کلاستو شروع کردی یه ذهنیت داشته باشی 

سنتور خیلی سادس اصلنم دیر نیس

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم
2731
پیانو خیلی دوست دارم ولی هم فکر کردم خیلی سخت باشه هم قیمتاش رو دیدم بالای ۲۰ ملیون بود پشیمون شدم😅 ...

نه خیلی من 8 ساله میزنم بستگی به آهنگش داره سختیش .سختی پیانو که البته مزیت پیانو هم هست اینه که از هر سازی در جهان بیشتر نت داره.ولی در کل خیلی سخت نیست