2733
2739

چرا شوهرم انقدر سرده خدایا کرونا تموم شه حرف عروسی رو پیش بکشیم😭به شدت سرده اصلا یه زنگ بهم نمیزنه خودمم میزنم انقدر خشک حرف میزنه سر یه دقیقه خداحافظی میکنیم من طلاق نمیخوام دوستش دارم با همه بدیاش ولی میترسم مثل سری قبل که بی دلیل گفت جدا شیم الانم دوباره همونو بگه😭پای کسی وسط نیست مطمئنم ولی شما بگین چکار کنم ؟ حالم خیلی انقدر مثل احمقا وابستشم اون زنگ نمیزنه خودم سریع میزنگم بعدشم که از طرز سرد حرف زدنش گریه میکنم کاش کرونا بگیرم بمیرم نه تحمل طلاق دارم نه تحمل اینکه بی دلیل سرده باهام😭😭😭😔😔😔😔😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ اصراری داری ادامه بدی ؟ 

نمیتونم جدا شم نمیتونم بعدا تو اینستا یا هرخری با دختر ببینمش بعد حسرت بخورم چرا اینو اینطور دوست داره با من مدام سرد بود

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2738
نمیتونم جدا شم نمیتونم بعدا تو اینستا یا هرخری با دختر ببینمش بعد حسرت بخورم چرا اینو اینطور دوست دا ...

باید بینتوت عشق باشه...چطوراومده خاستگاری؟؟؟چراسرد خیلی جاتعجبه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
نمیتونم جدا شم نمیتونم بعدا تو اینستا یا هرخری با دختر ببینمش بعد حسرت بخورم چرا اینو اینطور دوست دا ...

منم همین فکرو کردم و گفتم اگه من جدا شم و با یکی دیگه ازدواج کنه و خوشبخت شن من میسوزم..فامیل بودیم همیشه میدیدمشون...ولی اشتباه کردم

2706