2733
2734
عنوان

می خوام قرنطینه رو بشکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 125 پست
من همون تراسم ندارم برم،پشت بومم که نمیشه تو آپارتمان

اگه واقعا دو سال طول بکشه چی مطمعنم خیلیا خودکشی می کنن

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جهندم که کرونا بگیرم میخوام برم خونمووووون

😢😢😢😢

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
مگه الان کجایی

خونه بابام 😫😫😫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
شوهرم امروز از سرکار برگشتنی گفت مردم جلو مرغ و گوشت فروشیا صف بسته بودن،میخوان فردا تو دامن طبیعت ج ...

چ ربطی داره ما خونه میخوریم

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2738
خوب برو گفتن که مسافرا میشه برگردن خونه هاشون بقیه نباید راه بیفتن.خونه خودت راحت تری

نمیشه مسیر من فقط با هواپیماست

وای من چی بگم س ساله عروسی کردم سالی دوسه بار بیرون میرم حالا که بخاطر جونه شما یکم بشین مث من بیرونم بری بهت نمیچسبه که یه چن ماه بمون خونه تا بره وگرنه کرونا میگری دور از جون میمری دیگه اونموقع پشیمون میشی 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706