2737
2739

سلام خانوما...امیدوارم که حالتون خوب باشه...عیدتون مبارک.. 

من امروز حوصلم خیلی سر رفت گفتم بعد مدتها بیایم چندتا ماسک اینجا بزاریم...البته قبل اینکه بیایم اینجا چند تا کرم و عطر یادگرفتم و اومدم...هرکسیم ماسک و عطر و کرم خونگی بلده لطف کنه بگه تا ما بتونیم از اطلاعاتش استفاده کنیم...خودمم الان از ماسکام و کرمام براتون میگم...اگه کسی الان وقت نداشت بزاره تو علاقه مندیاش و بعد بیاد چون قطعا به دردتون میخوره این تاپیک اونم الان که همه بیکار تو خونه ایم

بگو عزیزم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب خوب اول از همه بگم که پوست من مختلطه یعنی پیشونی و بینی و چونم چربه بقیه پوستم خشک اما من به پوستم خیلی میرسم به همین خاطر زیاد جوش و اینا ندارم...

اولین ماسکی که من عاشقشم ماسک سدر هست...من سدر و با ماست قاطی میکنم و یکمم گیلیسیرین و روغن بادوم شیرین و میزنم به پوستم تا ۳۰ ساعت بمونه...پیشگیری میکنه از جوش زدن و سفید کنندس

2740

دومین ماسک:

ماسک زرچوبه و سفیده تخم مرغه که من دوستش دارم...

سفیده تخم مرغ را کمی هم زده و زردچوبه رو بهش اضافه میکنیم بعد  هم میزنیم سپس روی پوست صورتمون میزنیم بعد یک لایه نازک دستمال راروی ماسک زده و دوباره ماسک رو روی لایه دستمال میزنیم بعد از حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت پاک می کنیم ماسک رو و صورتمون رو می شوییم بعد از اینکه صورتمون رو شستیم اگه که صورتمون زرد بود با استفاده  از تونر یا گلاب زردی صورت مان را می گیریم و هفته ای یکبار استفاده میکنیم ماسک رو

من صورتم قبلاً خیلی منافذ باز داشت ولی با ماسک سفیده تخم مرغ که زدم و همچنین ماسک جوانه گندم و ماست عالی شده خیلی منافذی کم شده دیروز ماسک تخم کتان هم امتحان کردم هم روشن می‌کنه هم واسه منافذ خوبه ماهی یکبار هم پاکسازی پوست میرفتم که این ماه نشد برم

جای خالی نبودنت به شدت احساس می شود 😔😔

خوب من اون اول  تویه اون قسمت کلی نوشته بودم که ساخت خانگی عطرو کرم و ماسک من خودم یه دفعه خواستم کرم بسازم با آرد برنج ولی به خاطر اینکه دونه دونه بود کرم نشد و  ۱ حالت اسکراب داره به خاطر همین الان که سفت شده میزارم  ده دقیقه ۲۰ دقیقه این این کرم روی صورتم بمونه و بعد پاکش می کنم

2706