2737
2739
عنوان

لکه بینی هفته 37

3169 بازدید | 9 پست

سلام من هفته 37 هستم یک کمی دیروز به اندازه یه عدس لخته خون دیدم وخیلی کم درد پریودی بعدش چندبار رفتم سرویس بهداشتی فقط شد ترشح قهوه ای میخواستم بدونم نزدیک زایمان هستم؟ شاید داره دهانه رحمم باز میشه چون تو هفته 35 دهانه رحمم کانل بسته بود. میشه راهنماییم کنید

چرا زنگ نمیزنی از دکترت بپرسی؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترم میگه تا دردت گرفت بیا. اصلا خوب نیست جواب زنگ و پیام نمیده

اخه عزیزگ چیز به این مهنی رو که تو نی نی سایت نباید دنبال جوابش باشی

من نمیدونم ولی تا میتونی استراحت کن اصلا پا نشو

هرجور هست به یه دکتر هم زنگ بزن 

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

لکه بینی قهوه ای یا لخته معمولا یکی دو روز به زایمان امکانش هست اما خون روشن رو نمیدونم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

زنگ بزن اورژانس بیمارستانی که قراره زایمان کنی

یا به ماما تماس بگیر بگو

من خودم ۲روز به زایمانم لخته دیدم

دهانه رحم یه دفعه شروع میکنه به باز شدن، اینکه هفته ۲۵ کاملا بسته بوده دلیل نمیشه الان باز نشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2740
الانم یکم خون روشن دیدم خیلی کم ولی نمیدونم علائم زایمان یا نه

من چند روز پیش بیمارستان بستری بودم سقط داشتم

یک خانم باردار هفته 37 همینطوری عین شما بستری بود بعد رفت سونو بهش گفتن جفتت پایین اومده گفتن استراحت مطلق باشه و تا هفته 38 بمونه بعد بیاد برای زایمان

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

خسته شدم بخدا... من از 26 هفته استراحت مطلقم. بچه از همون موقع افتاد تو رحمم. ولی لکه بینی نداشتم ولی دو روزه دارم شاید به خاطر بازشدن دهانه رحمم