2733
2734
عنوان

بالاخره دل به دریا زدم و توافقی جدا شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 45 پست
راستش تا لحظه آخر با هم بودن، حتی یکی از دوستام وقتی در مراحل طلاق بودیم با هم تو پارک میبینه و حتی ...

اوف خدالعنت کنه همچین ادمایی رو.. عزیزم  قوی باش .خداجای حق نشسته ی روز میاد ب دست و پات میوفته عزیزم مطمئن باش

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوف خدالعنت کنه همچین ادمایی رو.. عزیزم  قوی باش .خداجای حق نشسته ی روز میاد ب دست و پات میوفته ...

ممنونم عزیزدلم 

خدایا شکر که همیشه کنارمی😘😘 دعا کنید منم یه پسر سالم و خوشگل به دنیا بیارم 
2731
2740
خب منم شوهرم میگه ۱۰۰ میلیون میدم توافقی جدا شو فعلا قبول نکردم توافقی میتونی پولم بگیری

آره بهتر نقد بهتره که بگیری تا خرد خرد قسطی ، من فقط میخواستم زندگی کنم که نشد ، مهریه و همه حقوق رو بخشیدم 

آره بهتر نقد بهتره که بگیری تا خرد خرد قسطی ، من فقط میخواستم زندگی کنم که نشد ، مهریه و همه حقوق رو ...

اونم خوشبحالش شده همه مردا تمام حق و حقوقت ببخشی طلاق میدن باید بندازیشون به گوه خوردن نه راحت ببخشی و بری از زندگیش بیرون هار میشن

آره بهتر نقد بهتره که بگیری تا خرد خرد قسطی ، من فقط میخواستم زندگی کنم که نشد ، مهریه و همه حقوق رو ...

چقدر تو با گدشت بودی حقش بود به خاک سیاه بنشینه شوهرت انشالله سزای کارشو میلینه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
اونم خوشبحالش شده همه مردا تمام حق و حقوقت ببخشی طلاق میدن باید بندازیشون به گوه خوردن نه راحت ببخشی ...

من دوسش داشتم ، زندگی از نگاه من جور دیگه ای بود . وقتی رفت باید کلا می‌رفت 

چقدر تو با گدشت بودی حقش بود به خاک سیاه بنشینه شوهرت انشالله سزای کارشو میلینه

آخه اونجوری مجبور بودم هر ماه تحملش کنم ، بره که برنگرده

من دوسش داشتم ، زندگی از نگاه من جور دیگه ای بود . وقتی رفت باید کلا می‌رفت 

من عاشقشم دوسش داشتم ولی وقتی بهم خیانت کرد پدرشو دراوردم قرار نبود با عشق و احساس و زندگی من بازی کنه ولی خب هر کی یه نظری داره

من عاشقشم دوسش داشتم ولی وقتی بهم خیانت کرد پدرشو دراوردم قرار نبود با عشق و احساس و زندگی من بازی ک ...

تو اینجوری آروم شدی ، من جور دیگه

2706