2737
2739
عنوان

بابام اصلا درک نداره

765 بازدید | 56 پست

بابام با خالم زیاد تماس تصویری برقرار میکنه.منم با خالم رودربایستی دارم یکم.بابام بجای اینکه قیافه خودشو  نشون بده و حرف بزنه باهاش همش دوربینو به سمت ما میچرخونه.امرور داشت باهاش حرف میزد منم امادگی نداشتم منو ببینه چون لباسای مناسبی تنم نبود و مرتب نبودم.از پشت دوربین به بابام علامت دادم از گردن به بالامو فیلم بگیره که لباسام معلوم نشه.نگو دوربین به سمت من بوده و خالم داشته ادا و حرفای رمزی منو میدیده اونم با این تیپ جنگ زده و داغونم.دیگه ابرو برام نمونده.بابام خیلی بی شخصیته.اصلا حالیش نمیشه هرکسی یه غروری داره. دفعه ی قبل هم سر ناهار بودیم داشتیم ماهی میخوردیم منم دستام چرب و کثیف شده و مشغول بودم با همون لباسای تو خونم.بابام تو این موقعیت زنگ زد به خالم تصویری دوربینو به سمت من گرفت.

دوس داشتم همه منو همیشه شیک و مرتب ببینن.اما بابام درک نمیکنه.بهشم میگم میگه بروبابا بس کن. 

گریم گرفته.اصلا حریم خصوصی نمیذاره واسه ادم.من کلی خجالت زده میشم جلوی خالم و بقیه فک و فامیل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باباتم مشکوکه هااا😉😂

سروسری باخالت نداره احیانن؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
بابات  انقدر راحت با خالت  حرف میزنه تصویری؟

زرافه چیه🤔🤔🤔

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...