2737
2739
عنوان

بی بی چک مثبت کمرنگ

292 بازدید | 24 پست

سلام،،۲۸سیکل پری هستم،،هر چی بی بی میزنم مثبت میشه ولی نه همون لحظه بعد از چند مین و خیلی کمرنگ به طوری که بزور میشه دید!یعنی باردارم؟!کسی بوده اینجوری بود و باردار بوده؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه هرروز پررنگ‌تر شد یعنی حامله ای

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2731

زیر ده دقیقه نشون بده بله مثبته 

مبارکتون باشه عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
الان چندروزه تو همین حالت ایست کرده😂

عکس بده بگم

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2706