2733
2739

سلام دوستان من بچه دوممه خانواده شوهرم وهمچنین خودش به شدت پسر میخوان ببینین علائمم به چی میخوره؟هنوز دوماهمه

ویارم به نمک و دوغ وچیزای شوره اکثرا از شیرینی متنفرم صبحا اصلا انگار نه انگار باردارم ولی ظهر به بعد از بعضی بوها تهوع میگیرم مث بوی سالاد واینا شکمم تازه داره بزرگ میشه وفقط یه ذره و رو به پایینه وموهای دستام وبازوهام خیلی زبر وزیاد شدن اکثرا سردرد دارم و وقتی دوتا پله میرم ویا یکم کار خونه میکنم طوری نفسم میگیره که نمیتونم درست حرف بزنم...سینه هام زودی بزرگ شدن وسینه راستم به وضوح بزرگتره علامت Vهم تو چشم راستمه تو روخدا با تجربه ها کمکم کنین...

پسره گلم رژیم نداشتی

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سينه راستم بزرگتر بود و چشم راستم v داشت

رشد موهاي بدنم تقريبا به صفر رسيده 

تهوع و ويارم كلا نداشتم

ترش و شور ترجيح ميدادم

شيريني هم از ماه چهار به بعد خوردم

زرنگ شدم

پوستم روشنتر شده

انوزي بيشتر 

خواب كمتر

فعلا ماه پنج تموم شده شكمم يكذره بيرون زده و زياد افزايش وزن ندارم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

من بیشتر این علائمو داشتم

فقط رشد موهای دست و پام کم شد

و این علائم تا ماه چهار ادامه داشت

بعدش بیشتر عاشق شکلات و شیرینی شدم

ولی اوایل فقط شوری و چیزای ترش میخوردم

فک کنم پسر باشه

اگر دختر بشه چی میشه ؟؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

من خودم

صبحا خوبم اما از ظهر ب بعد تهوع میاد سراغمو دو سه باری گلاب ب روتون استفراغ میکنم

خسته نیستم اما زبلم نیستم 

خیلی اعصابم بیخودی خورد میشه و شوهرمو میگه خیلی نیش دار حرف میزنی چند وقته

همه چیم میخورم اما اونقدر اشتها ندارم 

از ترسیم بدم میاد البته از پرتغال و آب انار بدم نمیاد و دوس دارم 

خودمم عاشق سرمام

من بیشتر این علائمو داشتم فقط رشد موهای دست و پام کم شد و این علائم تا ماه چهار ادامه داشت بعدش ب ...

چیری نمیشه فقط طاقت ناراحتی شوهرمو ندارم از الان میگه من میدونم پسره کلی ذوق کرده

2706