2733
2734

من مشکلی ک دارم اینه ک زمانی ک عصبانی میشم و موقع دعوا نمیتونم فحش و حرف بد نزنم!

واسه همینم تو نود و نه درصد موارد سکوت میکنم ک بدتر نشه ،اون یه درصدم دیگه کارد به استخونم برسه هم به خودم توهین میکنم هم به طرفم

چون بخوام حرف بزنم نمیتونم محترمانه و بدون فحش!

بعد حالا این سکوت کردنم همیشه به ضررمه 

دلیل این اخلاقمم اینه ک یاد نگرفتم ! تو محیطی بزرگ شدم ک اونام اینجورین محترمانه بلد نیستن بحث کنن و همینم خیلی اذیتم میکنه

ولی اونارو ک نمیتونم تغییر بدم

لاقل میخوام خودمو تغییر بدم یاد بگیرم محترمانه از حقم دفاع کنم بدون فحش دادن !

چیکار کنم بنظرتون ؟ راهی هس؟

نبات هستم🥰لایک نکنید پیلیز 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من تو دعوا بهترین کار سکوته منم اخلاق شمارو دارم اما سکوت بهتر بعدش طرف شرمنده شده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738

اره

حس جوگیری تو کنترل کن

اروم باششش

لازم نی همه رو قانع کنی

به منتهی علیه سمت راست لوز چپت باشه اون تهمت

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

منم عصبی شدنی فحش میدم رو شوهرم حساسم یبار سره چییز کوچیک مادرشوهرم بالای ده بار به شوهرم گفت گوه خوردی هی گفت من سکوت کردم هی گفت هی گفت آخر من گفتم خودت گوه خوردی به شوهر من نگو😁

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببینید مثلا یه بحثیو که یکی میتونه با خوب حرف زدن مدیریت کنه به نفع خودش تموم کنه رو من ممکنه هزار برابر اوضاع رو خرابتر کنم با حرف زدنم!

نبات هستم🥰لایک نکنید پیلیز 😜
نه عزیزم میشه محترمانه آدم از حق خودش دفاع کنه 

وقتی ی بحثی پیش میاد هیچ کس حرف طرف مقابلو گوش نمیده ... من تجربه کردم 

هر کسی میگه من درست میگم و از خودش دفاع میکنه

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2706