2737
2734

من پرستار هستم و بعد از 13 باید برگردم سر کارم هیچ علایم خاصی هم ندارم جز گشنگی شدید و ضعف اگه باردار باشم دیگه نمیرم سر کار با این شرایط میخوام برم تست بدم نميدونم فایده ای داره یا صبر کنم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
اره من ۲۶دادم بتام ۳۱بود

شما سیکلت چند روزه بود؟  یعنی عقب انداخته بودی یا مثلا بی بی چکت مثبت شده بود

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم فکرت رو مشغول نکن برو سرکارت.من انقدر از این فکرها کردم .فقط ذهنت درگیر میشه انشالله یه هفته از موعد پری که گذشت آزمایش بده

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2728
به نظرم فکرت رو مشغول نکن برو سرکارت.من انقدر از این فکرها کردم .فقط ذهنت درگیر میشه انشالله یه هفته ...

آخه گفتن به خاطر کرونا هر کی بارداره نیاد سر کار خطرناکه

آخه گفتن به خاطر کرونا هر کی بارداره نیاد سر کار خطرناکه

پس آزمایش بده.انشالله مثبت باشه ❤❤

اینطوری بهتره.اگه بدونی بارداری دیگه سرکار نمیای.انشالله تو این تاپیک خبر خوش بارداریت رو بگی

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
پس آزمایش بده.انشالله مثبت باشه ❤❤ اینطوری بهتره.اگه بدونی بارداری دیگه سرکار نمیای.انشالله تو این ...

انشالله عزیزم مرسی برا دعای قشنگت ♥♥♥♥♥

2738

عزیزم میشه درخاست دوستیمو قبول کنی چن تاسوال دارم ازت منم شیرازیم

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم واینک صحیح سالم بغل بگیرمش ی صلوات مهمونم کنین؟..ممنونم  

یکی نیست ج منوبده

من باید ۵ ام پری میشدم نشدم ۶ ام بی بی منفی.۱۰ ام بی بی منفی.هنوزم نشدم علتش چیه؟؟میشه بی بی اشتباه داشته باشه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
شما سیکلت چند روزه بود؟  یعنی عقب انداخته بودی یا مثلا بی بی چکت مثبت شده بود

منظم نبود دوسه روز عقب جلو مینداختم شایدم بیشتر بی بی زدم هاله انداخت آزمایش دادم ۴روز مونده ب پریودیم

یکی نیست ج منوبده من باید ۵ ام پری میشدم نشدم ۶ ام بی بی منفی.۱۰ ام بی بی منفی.هنوزم نشدم علتش چیه؟ ...

اگه نامنظم بودی امکانش هست

منظم نبود دوسه روز عقب جلو مینداختم شایدم بیشتر بی بی زدم هاله انداخت آزمایش دادم ۴روز مونده ب پریود ...

اهان اول بی بی چک هاله انداخته بود،  مرسی عزیزم انشالله تو و ني نی صحیح و سالم باشین

ممنون دعا کن برامون فعلا خونریزی دارم

اگه قابل باشم حتما  

عزیزم باید شیاف پروژسترون استفاده کنی و استراحت مطلق باشی

2706