2737
2734
عنوان

بخاطر مادر دروغگوش خیلی بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اصلا با همسرت کاری نداشته باش مثل یه عروس با سیاست خودت زنگ بزن مادرشوهرو با زبون شیرین خامش کن من هیچ وقت اجازه نمیدم مسائل بین من و مادرشوهرمو همسرم دخالتی کنه هر حرفی بخام بزنم یا میرم تونه شون مستقیم باهم حرف میزنیم یا با تلفن باهاش حرف میزنم چون مردها سیاست ندارن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

مردا کلا برا رفتن به طرف خودشون همینن من الن ۴۵ روز خونه مامانم نرفتم ولی آقا کم کم هر ده روز میگه بریم هرچقدر میگم بابا منم بخاطر کرونا نمیرم خونه مامانم ولی همش میگه منم میگم باشه بریم بخدایبار نگفته بریم خونه مامانت یبارم که گفتم گفت نه مامانت مریض میشه میندازن گردن تو ولی خانواده خودش مریض نمیشن یامانمیشیم حالا گیر داده فردا بریم خونه مامانم حیاطشون جوجه بزنیم منم نمیرم

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2740
مردا کلا برا رفتن به طرف خودشون همینن من الن ۴۵ روز خونه مامانم نرفتم ولی آقا کم کم هر ده روز میگه ب ...

بحث حرفای دروغ مادرشه ازشون نمیگذرم

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️
زن و شهر دعوا کنن ابلهان باور کنن بخاطر دوتا بحث حرف جدایی نزن خانم دو ساعت دیگ همه چی فراموشت مبشع ...

فراموش نمیشه من بهم گرون تموم شد دارم میترکم

بحث حرفای دروغ مادرشه ازشون نمیگذرم

مادرا خوب میتونن رو پسراشون تاثیر بزارن خیلی زیاد خدایی مادرشوهرمن اصلا دخالت نمیکنه عقط یبار به شوهرم گفته بود چند روز زندگیمونو زهر کرد توبهترین روزا

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
مادرا خوب میتونن رو پسراشون تاثیر بزارن خیلی زیاد خدایی مادرشوهرمن اصلا دخالت نمیکنه عقط یبار به شوه ...

خودشم میشناسه مادرشو بازم اومد به من توپید خیلی ناراحتم خیلی

2706