2410
2553

ما یع شهر دیگه زندگی میکنیم...مادرش همش زنگ میزنه که بیایید بیایید اینجا...شوهرم میخاد بره من راضی نشدم اون بحثش جدا که تو تایپیکام هست

حالا امروز باز زنگ زده که بیایید شوهرم گفت خب شما بیایید .به شوهرم گفته اون سری که اومدیم زنت به ما حرف زده نمیخواد ما بیاییم اونجا...در صورتی که اون به من حرفی زد دلم شکست و ناراحت شدم.

حالا بعدش شوهرم کلی باهام دعوا کرد که چرا باهاشون اینجوری کردی در صورتی که خدا شاهده همه جوره بهشون رسیدم...بماند شوهرم چه چیزایی بهم گفت بخاطر مادر دروغگوش از میفرستمت خونه باباتو و توهین به خانوادمو خیلی چیزای دیگه.احساس میکنم دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم .میخوام جدا بشم ازش تازه گفته که بخوای بری جلوتم نمیگیرم...ما تا حالا دعوا نکرده بودیم اینجوری این خیلی برام گرون تموم شد.دیگه ادامش برام سخته...اشکام همینجوری میریزه...یعنی خدایی نیست جوابشون بده...چرا ظلم

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

بهش بی محلی کن یه مدت قهر شو خودش آودم میشه

خانواده شوهرتم هر کدوم زنگ زدن جواب نده

ک چی مثلا زندگی زناشوییتونو خراب میکنه

اونیع کِع با'وَرِت دا'رِع 🙃💪🏻ی قَدَم 👣 عَز اونی کِع دوسِت دارِع جِلو تَرِع❤️👫

سلام

عزیز دلم جواب بدی رو با بدی نده من بات حق میدم مادرشوهرت اومدا خونتون بهت حرف زده تو باید سکوت کنی در این مواقع اگه شوهرت میخواد بره خونه مادرش خیلی قشنگ پیشنهاد بده عزیزم چطورا باهم بریم 

و مطمئن باش اگه مادرش زن بدی باشه  میگ خودت بید نمیخاد زنتو بیاری اما الان در ایک شرایط کرونا میتونستی کرونارو بهونا کنید و فعلا نرید به خاطر بقیا مردم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706