2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از کدوم شبکه میدیدی دوتا شبکه همزمان میداد البته یکیش جلوتر بود که زودتر تموم شد قطعا اونیکی هم تا الان تموم شده من یه شبکه رو تا قسمت آخر دنبال کردم اونیکی هم تا قسمت صد وسی البته چند سال پیش هم دیده بودم خیای سریال قشنگیه

2738

بشیر لو میده رابطه مهند و ثمرو روز عروسی نهال و مهند ثمر خودکشی میکنه بشیر میمیره فیروزه سکته میکنه و عدنان همه چیزو میفهمه و با بچه هاش و لمیس خانوم از اون خونه میرن و مهند هم برای همیشه فراری میشه من تمام قسمتاشو بخاطر آخرین قسمتش میبینم خیلی غمگین تموم میشه و این زه داطتان واقعیه که هفتاد هشتاد سال پیش اتفاق افتاده و نویسنده کتابش از نزدیک شاهد ماجرا بوده

مادرش با تحسین ازدواج کرد?چی شد که ثمر خودکشی کرد?

نه دیگه سکته میکنه اونم ولش میکنه. عدنان بهش گفت میخوام ازت جدا شم و مهند هم که اونو نخواست. همه چی و گفت تا اونم عروسی نکنه بعدم مرد

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706