2733
2734

اسم کاربری رو بگو،بعدم عزیزم هیچ وقت دنبال دعانویس نرو،دعایی چیزی داده بریز تو آب روان توبه کن انشاالله خدا کمکت میکنه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ایت الکرسی زیاد بخون.. تو خونه صوت قران پخش کن.. بخصوص سوره جن.. موقعی هم ک صوت پخش میشه سعی کن وضو داشته باشی و بهش توجه کنی. نه اینکه مثلا صوت پخش بشه خودت پای تلفن باشی و... تو مفاتیح هم بگرد دعای باطال السحر و... هست بخون

چهار قل هم زیاد بخون

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
به نظرتون برای روبه راه شدن دوباره زندگیم چیکار کنم

برات دعا نوشته،چیزی برات فرستاده یا قرار بوده برات دعا کنه ختمی چیزی؟اگه دعا نوشته نمیدونم  بهتره توبه کنی ولی اگرقرار بوده برات ختم دعا بگیره بشین خودت چله زیارت عاشورا و حدیث کسا بگیر انشاالله مشکلت حل میشه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
به نظرتون برای روبه راه شدن دوباره زندگیم چیکار کنم

حالت خوبه ؟مگه مشکلت اینجا حل شد ک دوباره اومدی اینجا حلش کنی یه بار خوبه ضربه خوردی حالا باز یکی بیاد بهت بگه بیا برات یه دعایی بگیرم ک مشکل قبلیت حل شه 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
چند مرتبه و چجوری شما تجربه ای دارین؟

اگه بتونی تا 40 بار بخونی که خیلی عالیه...ولی همون یک بار هم بتونی ختم کنی خیلی خوبه...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
اسم کاربری رو بگو،بعدم عزیزم هیچ وقت دنبال دعانویس نرو،دعایی چیزی داده بریز تو آب روان توبه کن انشاا ...

عزیزم به من دعانویس دعا رو فلز داد چیکارش کنم؟بندازم تو اب روان؟نمیگم زندگیم بد شد یا خوب شد ولی تاثیری نداشته.یکی گفت تو نینی سایت که موکل داره باطل نمیشه بندازی تو اب روان.باید بدی یکی برات باطل ککنه.بعید میدونم موکل داشته باشه.برام بد نبود دعا.ولی اتفاق خاصی هم نیفتاد.

2706