2737
2734
عنوان

باورتون میشه این خانم۵۰ ساله اش باشه واقعا؟؟😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 78235 بازدید | 242 پست

هر کی در مورد فاکتورهای جوون موندن چیزی میدونه بگه..چطور میشه جووونتر موند.با چه  روشهایی؟؟

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرم موقعی که واسم خواستگاری اومده بود همسایمون دیده بود گفت خواهره پسره هم ازدواج نکرده خیلی هم خوشگله خواهرشوهرم اون موقع که ۳۱ سالش بود درحالیکه میگفتن ۱۶ سالشه

خواهرشوهرم موقعی که واسم خواستگاری اومده بود همسایمون دیده بود گفت خواهره پسره هم ازدواج نکرده خیلی ...

یعنی کمتر از سنش دیده میشده؟؟

خانوادگی چطورند؟

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
2731
اره خیلی متاهل یدونه بچه داشت ولی فکر میکردن مجرده ۱۶سالشه 🙄مادرشوهرمم خوب مونده نسبت به سنش 

خوشبحالش.پس  ارثیه😃

حالا من با ۲۳ سال سن کنار شوهرم مثل مادرش دیده مشم🤣😐🤣🤣

منم ۲۳ سالمه با ارایش یکم خوبم ولی بدون ارایش انگار ۴۵ سالمه بخدا یک بچه هم بدنیا اوردم اضاف وزن وچاقی هم اضاف شد 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2740

چرا این میگی مادر هانیه غلامی و الهه حصاری رو سرچ کن واقعا عین خواهراشونن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
هر کی در مورد فاکتورهای جوون موندن چیزی میدونه بگه..چطور میشه جووونتر موند.با چه  روشهایی؟؟

به نظر من فقططط فکر راحت و آرامش روحی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

منم اطرافم هستن

راز جوون موندنشون اینکه اصلا غصه نمیخورن

ینی خودشونو درگیر مشکلات شوهرشون نمیکنن

به خودشون و پوستشون خیلی میرسن و الویت داره براشون

این موردایی که دیدم اصلا پولدار نیستن و یه دوره ورشکستگی هم تجربه کردن اما بی نهایت برای خودشون ارزش فایلن و خیلی صبورن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
مزایای سوپ خفاشه

😂😂😂خدا خیرت بده نصف شبی کلی خندیدم

2706