2726
عنوان

باورتون میشه این خانم۵۰ ساله اش باشه واقعا؟؟😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 78224 بازدید | 242 پست
سلام من خیلی حرص و جوش خوردمو و میخورم . یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی اونم سالهای متمادی.  ...

منم اول ابروهای کم پشتی داشتم ولی به مرور که رسیدگی کردم و هر روز ابروهام رو با روغن و توتیک های تقویت کننده تقویت می کنم این باعث شده ازشون راضی باشم ، سختی ها و مشکلات زندگی از ما آدمهای ضد ضربه می سازه و روز به روز قوی تر میشیم ، الویت اول زندگی خودمون هستیم و اول خودمون بعد بقیه ، اون طوری شاید اول خودخواه به نظر برسیم ولی بعدش همه بهمون احترام می زارن به خاطر اینکه خودمون رو دوست داریم 

خیلی ها هم پول دارند اما از این دکتر و به اون دکتر یکی از فامیل ما خانمه همسرشه کارخونه دار..اما خو ...

اره استثنا هم هست 

ولی کم 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۲۳ سالمه با ارایش یکم خوبم ولی بدون ارایش انگار ۴۵ سالمه بخدا یک بچه هم بدنیا اوردم اضاف وزن وچا ...

اتفاقا برعکس من با ارایش چهره ام زنونه تر میشه حالا بدون ارایش یکم بهتره من یه دختر ۶ ساله دارم قبلا ۲۰ کیلو اضافافه وزن داشتم با این که ۹ سال از شوهرم کوچیکترم اما چند سال هم بیشتر دیده میشدم الان که لاغر شدم یکم بهتر شده😁

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔