2737
2739
عنوان

من سرطان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3875 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بهت سلامتی بده،   دختر قدرتمند کاش با تیغ می ترایدی یا اگه هست هنوز بتراشی ، که نبینی ریخت ...

سلامت باشید

آره همون جلسه اول پسرونه زدم

ولی خب ریخت 

الانم یه کم کرک درمیاد ،میزنم 

چون اصلا نه رنگ داره نه جون

2728
ممنون از محبتتون    

عزیزم پسر خاله شوهرم خوب شد تازه به خیلی از اعضای بدنش زده بود

مطمئن.باش خوب میشی🌹🌹🌹

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

امروز شیمی درمانی خواهر زاده ام هست، من کاری جز دعا از دستم بر نمیاد، ولی دارم خواهرم رو میبینم که از ناراحتی داره آب میشه، اون بچه که کوچک هست امیدوارم شما آنقدر روحیه تون بالا باشه که قوی باشین و به عزیزانتان روحیه بدین، به عنوان یه خاله که الان شاید خواهرم فکر کنه تا لنگ ظهر خوابم میگم خانواده همه بیماران هم قدم به قدم دارن باهاشون مراحل درمان رو طی میکنن و به فکر هستن، انشالله هرچه زودتر خوب بشی بیماری رو شکست بدی 😍

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

عزیزم الان بخاطر یکی از مشکلاتم دلم شکسته وداشتم گریه میکردم ان شالله لایق باشم برای سلامتی و شفات دعا میکنم  🙏🙏🙏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
سلامت باشید آره همون جلسه اول پسرونه زدم ولی خب ریخت  الانم یه کم کرک درمیاد ،میزنم  چ ...

سلامت باشی گلم

الان تو چه مرحله‌ای از درمان هستید؟ بهترید انشاا...؟

یکم دیره برای پیامم ولی یکی از همکارای من دچار سرطان پستان شدن. ایشون بافت درگیر رو هم تخلیه کردن. منتهی تو جلسات شیمی درمانی یه کلاه مخصوص میذاشتن. فکر کنم اسمش کلاه فریز بود. باعث میشد ریشه مو خنک بمونه و نریزه. مداوا هم شد. تا پایان درمان موهاشم مونده بود ولی خب ریزش زیادتر از معمول داشت

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
زنده باشید سرطان سینه

من یه‌ دوست دارم خانم خیلی خوشگل 28 ساله و آرایشگاه داره با هم دوست شدیم یه‌ روز تو آرایشگاه که بودیم فهمیده بود سرطان داره بخدا چه روحیه ای داشت باورت نمیشه‌ موهاشو‌ زد و رفت کلاه خوشگل خرید همه فقط میگفتن‌ کلاه رو از کجا خریدی و توجهی به کچلی نداشتن خلاصه روند درمان رو رفت پروتز کرد سینه هاشو الانم خداروشکر‌ خوبه‌ موهاشم‌ عالی در اومده‌ فقط روحیه تو نباز قوی باش خدا درد رو به بنده اش میده توکل کن به خودش عشق من تا میتونی‌ این صلوات رو بفرست منم به نیتت‌ از امشب میخونم‌ اللهم صل علی سیدنا محمد الوصف‌ الوحی و الرساله‌ و الحکمه‌ و علی ابائه‌ و سبحنه‌ و و سلما تسلیما‌ به نیت شفا بخون معجزه میکنه‌ به حق آبروی بی بی دو عالم به زودی زود خبر سلامتی تو میزاری قوی باش و محکم

من یه‌ دوست دارم خانم خیلی خوشگل 28 ساله و آرایشگاه داره با هم دوست شدیم یه‌ روز تو آرایشگاه که بودی ...

خدا به دوست عزیزتون سلامتی بده

ممنون از دعای خیرتون

امیدوارم که منم بتونم تا آخر بجنگم و سلامتیمو بدست بیارم

سلامت باشی گلم الان تو چه مرحله‌ای از درمان هستید؟ بهترید انشاا...؟ یکم دیره برای پیامم ولی یکی از ...

جلسه ششم شیمی درمانی رو انجام دادم،منم فقط توده رو برداشتم و ۷ تا لنف.اما لنف ها سالم بودن فقط بخاطر پیشگیری برداشتن

بله راجع به اون کلاه شنیده بودم

اما انقد درگیر بیماری شدم که فرصت نشد برم دنبالش

خدا به دوست عزیزتون سلامتی بده ممنون از دعای خیرتون امیدوارم که منم بتونم تا آخر بجنگم و سلامتیمو ...

میتونی‌ حتما قدرتش رو داری این قدر صبوری داری که برای امتحان انتخاب شدی خدا خودش کمکت میکنه‌ دوست من ایشالا‌ حال دلت خوب باشه این دردا تموم‌ شدنیه‌ امان از روزی که حال دل آدم بهم بریزه و درمونی‌ نداشته‌ باشه تو هم برای من دعا کن 🌹💟💟

عزیزم الان بخاطر یکی از مشکلاتم دلم شکسته وداشتم گریه میکردم ان شالله لایق باشم برای سلامتی و شفات د ...

خدا خودش مشکتون رو حل کنه و دیگه گریون نباشید  

ممنون از دل پاکتون که واسم دعا میکنید

میتونی‌ حتما قدرتش رو داری این قدر صبوری داری که برای امتحان انتخاب شدی خدا خودش کمکت میکنه‌ دوست من ...

منم امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه

دقیقا باهاتون موافقم

2706