2733
2734

سلام.من میخام ی بسته دوهزار دقیقه ایی ب مبلغ چهل تومن فعال کنم.ولی الان شارژم ۴۱ هزارتومن هس هر چی کد ستاره هزارو میزنم ک فعال کنم میگه موجودی کمه.کسی کد دیگه ایی بلده بهم بگه؟؟یا اینکه کسی میدونه کارمزدشون چنده؟یعنی بایدم بازم شارژ بخرمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک کنم بیشار لز دو س تومن هستش ن؟؟

اتفاقا من دیروز زنگ زدم و گفتم ک چرا از شارژم خیلی کم میشه گفت بسته ک زدی 29 تومن با مالیاتش شده 33 تومن

چِشم پوشی اَز ما                                                                   خیالِ زِرَنگی اَز شُما...
اتفاقا من دیروز زنگ زدم و گفتم ک چرا از شارژم خیلی کم میشه گفت بسته ک زدی 29 تومن با مالیاتش شده 33 ...

اوووف چ وحشتناک

واقعا خیلی زیاده

کلا همراه اول همینجور داره میخوره فقط

اوووف چ وحشتناک واقعا خیلی زیاده کلا همراه اول همینجور داره میخوره فقط

آره درصورتی ک قبلا ایرانسل داشتم اینجور نبود اتفاقا من دیروز گفتم 30 شارژ کردم گفت نه 20 شارژ کردین خط تون رو

چِشم پوشی اَز ما                                                                   خیالِ زِرَنگی اَز شُما...
آره درصورتی ک قبلا ایرانسل داشتم اینجور نبود اتفاقا من دیروز گفتم 30 شارژ کردم گفت نه 20 شارژ کردین ...

من میبینم اینترنتو اینا ک شارژ میکنم یهو یکی دوتومن از شارژم کم میشه اما فک میکردم باهاش حرف زدم الان ک توجه میکنم تا برا مالیات کم میشده

من میبینم اینترنتو اینا ک شارژ میکنم یهو یکی دوتومن از شارژم کم میشه اما فک میکردم باهاش حرف زدم الا ...

آره مال مالیاته،گفت سرویس فعال هم ندارین و مالیات بوده ولی من دقت کردم میبینم امروز یه موجودی دارم فرداش میبینم کسر شده و نه زنگی نه پیامی دادم،متوجه شدم سر خود داره از حسابم میره

2706