2733
2739

خواهرشوهرت بدولی چراعصبانیتتوسرشوهرت خالی کردی گناه داره اصلاخودت بایدجوابه خواهرشوهرتومیدادی بالاخره اون هم برادره هم همسرنمیدونه کدوم سرماجراروبگیره .گناه دیگران وک نمیشه ب پایه ی نفرنوشت

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تو قضیه رو بزرگ کردی

شوهرت که به خواهرش زنگ زد و گفت بردار اما برنداشت 

شوهرت هم بین تو و خواهرش گیر افتاده 

نمیدونه چیکار کنه 

الکی بابات هم کشیدی وسط

وقتی مساله به این کوچکی اینقدر بزرگ کردی که می خواستی قهر بری خونه بابات 

وای به روزی که مشکل بزرگ تری بیاد تو زندگیت

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
تو تاپیک قبیلم هست خواهرشوهرم عکس عروسی منو بریده عکس عروسی خودشو چسبونده بغل عکس دومادی شوهرم گزاشت ...

وا چه کار مسخره ای🙄🙄 مثلا خواسته بگه ازدواج کرده؟؟ بعد خب فامیل و اشنا میدونن دوماد برادرش هست واقعا رو چه فکری این حرکتو زده

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2740
خب خودت جوابشو میدادی به شوهرت چیکار داری

خب اون به من میگه ج ن د   ه منم به اون همینو بگم من شخصیتم اینجوری نیست از این حرفا بزنم ولی انتظار داشتم شوهرم بگه حرف دهنتو بفهم وقتی سکوت میکنه یعتی اره زن من اینجوریه اگه من خرابم پس چرا داره با من زندگی میکنه بره پیش همونا دیگه

وا چه کار مسخره ای🙄🙄 مثلا خواسته بگه ازدواج کرده؟؟ بعد خب فامیل و اشنا میدونن دوماد برادرش هست واق ...

نه بابا خودش ده ساله ازدواج کرده منم ۶سال مثلا با فاصله گزاشته بود از این دو تیکه ها

نه بابا خودش ده ساله ازدواج کرده منم ۶سال مثلا با فاصله گزاشته بود از این دو تیکه ها

خب اون که مشکلی نداره برادرش هست منم گاهی عکس های دو نفری که با داداشم گرفتیم میزارم پروفایل موضوعی نیست که بخواد بخاطرش بحث و بی احترامی پیش بیاد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706