2737
2739

ما 4 روزه اومدیم خونه مادرشوهرم وقتی میایم نمیزارن بریم تا دخترم اجازه بده...من خیلی معذبم....خسته شدم...دیشب اومدیم برگردیم تا دخترم گریه کرد که بمونیم گفتن نه نرید بزاری راضی و خوشحال بره...آخه چرا تا این حد من باید به حرف بچم باشم؟ بگم بزور ببریمش یه جوری برخورد میکنن که من خیلی سنگدلم...

میخوام امروز خودم تنها برگردم خونه.بده؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

دخترت را تنها نذار دلی دیگه هم به حرف بچت نباش براش یه الگو تعریف کن زمان خاص براش در نطر بگیر و توخونه باهاش صحبت کن

با جایزه و اینا نه به زور

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام.وا یعنی چی؟به نظرم شما یکم کوتاه اومدین.منم وقتی میرم دوسه روز نگهم میدارن دخترم میگه بمونیم،اما من قاطعانه میگم دیگه مزاحمتون نمیشیم وباید بریم.دوباره میایم بهتون سر میزنیم،هرچقدرم تکرار کنن من حرفم دیگه دوتا نمیشه به شوهرم اشاره میکنم وبا کمال احترام میاییم خونه

وا مگه میشه برش دارببرخونه وگرنه بچه سوارت میشه ببخشیدا

منم میگم ولی ظوهرم به حرف مامانشه...بخدا خسته شدم...

اصلا با وعده بستنی و اینها گول نمیخوره...

2738

احساس میکنم کوتاهی از شوهرته که باهات همراه نیست.من اگه به شوهرم اشاره کنم سریع بلند میشه راه میفته.به نظرم قبل از اینکه برید اونجا با هم صحبت کنید متقاعدش کن که بعد از یکی دوروز باید خونه باشین

سلام.وا یعنی چی؟به نظرم شما یکم کوتاه اومدین.منم وقتی میرم دوسه روز نگهم میدارن دخترم میگه بمونیم،ام ...

خوشبحالت شوهرم اصلا به حرفم گوش نمیده.

وعذه چیه حرفتو به کرسی بنشون عزیزم وگرنه دیرمیشه

نمیزارن...تا حالا چندین بار سر این قضیه دعوا شده اما باز حرف حرف اوناست...چ شوهرم چ مادرش

احساس میکنم کوتاهی از شوهرته که باهات همراه نیست.من اگه به شوهرم اشاره کنم سریع بلند میشه راه میفته. ...

قبلش صحبت میکنم میگه باشه...میایم اینجا انقد میمونه تا بحثی و کدورتی پیش بیاد بعد بریم.

2706