2737
2739
عنوان

اونایی ک از اینستاگرام سر در میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 32 پست

اخه ینفر تو همین نی نی سایت گل ی پیج فیک درست کردم هر وق نامزدم قهر میکنه با اون ب خودم پیام میدم تا حسادت کنه

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخاین بدونین چجور پیام رد کنین ب کسی ک فالوش ندارین یا چیــ.؟

ن میخوام بفهمم چطور بهم پیام داده و از کجا متوجه پیامش بشم.اخه از اینستا هیچ بلد نیستم

اخه ینفر تو همین نی نی سایت گل ی پیج فیک درست کردم هر وق نامزدم قهر میکنه با اون ب خودم پیام میدم تا ...

قضیه این چیه؟ 

2728
ن میخوام بفهمم چطور بهم پیام داده و از کجا متوجه پیامش بشم.اخه از اینستا هیچ بلد نیستم

اون سه نقطه بالای پیج رو زده .... بعدم ارسال پیام ... حتی اگ بپیجت خصوصی بلشه پیام میتونن رد کنن واستـ... ولی  پیام ب صورت  درخواست میاد ک بالای صفحه دابرکت یا همون چت ها هس میتونی پذیرش بزنی میتونی رد

اون سه نقطه بالای پیج رو زده .... بعدم ارسال پیام ... حتی اگ بپیجت خصوصی بلشه پیام میتونن رد کنن واس ...

ممنون عزیزم.واتت جدیده یا ورژن قدیم؟؟مال من ۲۰۲۰ این سه نقطه نیس

2738
قضیه این چیه؟ 

هر کسی پیج شما رو ببینه و نام کاربری یا همون ایدی شما رو داشته باشه میتونه برای شما پیام بفرسته و شما میتونید پیام رو رد کنید و یا تایید کنید

از پیج فیک برای خودش پیام ارسال می کرده اون احتمالا همسرش اینستا شو چک می کرده مث اینکه پیاما گوشی رو چک کنه و همه نمی بینن قسمت دایرکت یا قسمت پیام ها رو

انچه همه میبینن فقط پست ها و کامنت هاست که شاید با پیج فیک خودش زیر پست هاش کامنت میذاشته برای خودش 

هر کسی پیج شما رو ببینه و نام کاربری یا همون ایدی شما رو داشته باشه میتونه برای شما پیام بفرسته و شم ...

حتی اگ اینستام ورژن ۲۰۲۰ باشه؟؟

2706