2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم کمکم کنید

685 بازدید | 50 پست

دخترم اصلا ازم حساب نمیبره دوست پسر داره راحت باهاش چت میکنه حتی من تو اکانتشم از من شرم نمیکنه میدونه تو اکانتشم قرار بود نت نداشته باشه دیگه

یواشکی نت میگیره و به اینترنت وصل میشه حتی باباش هم باهاش حرف زده گفته باشه ارتباط با پسر رو قط میکنم

ولی هنوزم داره چت میکنه ولی تاحالا با پسره بیرون نرفته

از اینکه یکسره تو گوشیه حالم بد میشه حرص میخورم ساعت ۶ صبحه من هنوز از دست کاراو مخفی کاریهای دخترم خواب ندارم داغون شدم رو دختر کوچیکم  که ۹ سالشه هم تاثیر گذاشته دختر کوچیکم آهنگ تتلو که به عقیده من آهنگاش بد آموزی داره گوش میده بگین چیکار کنم یه راهی که انجام دادین و نتیجه گرفتین به منم بگین 

من یه مادرم که نگران زندگی دوتا دخترم هستم😭😭😭😭😭

هيچكارى نميشه كرد

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

قبل از اینا باید به فکر بودی

معلومه از بچگی ازتون حساب نبرده که الان سرخود شده

برید پیش مشاور.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

همینه دیگه پروش کردی اگه از همون اول که فهمیدی دختر۱۵ ساله ت دوست پسر داره باهاش حرف میزدی و اگه به یه ورش گرفت میزدی تو دهنش الان انقد زبونش دراز نمیشد من کلا با خشونت علیه بچه مخالفم ولی اینجور بچه ها رو باید با دست و کتک ادب کرد چون زبون ادم حالیشون نمیشه عزیزم یکم جذبه داشته باش ولی نه درحدی که ازت بترسه اخه بچه ۱۵ ساله رو چه به پسر  چیه همین جورب مث ماست میری میگی عزیزم این کارت اشتباهه اونم میخنده  و میره یکم جدی باهاش برخورد کن

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

عزیزم تو تنها نیستی کلا بچه ها الان اینجوری شدن من با خواهر کوچیک ترم این مشکل رو دارم به نظرم شما باید دورا دور بدون این که فکر کنه بهش گیر میدین کنترلش کنید الان با چت کردن اتفاقی نمیوفته اما سعی کنید همه چی تحت نظر باشه زیاد بهش گیر ندید باعث میشه ازتون بترسه چیزی بهتون نگه این چیزا الان بین همه نوجوانا هست فقط باید مدیریت شه من ۲۱ سالمه خواهرم ۱۸ سالشه اما زمین تا اسمون فرق داریم

فقط باید از در محبت و دوستی وارد شی تنبیه و محدودیت و خشونت برا بچه های الان جوابگو نیس.باهاش دوستی کن خاطرات نوجونیتو تعریف کن از دوستایی که بیراهه

رفتن و بدشد براشون بگو.کلا درکش کن.باهاش زیاد حرف بزن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

عزیزم من هم دوتا دختر دارم

معمولا بچه ها اونی میشن که ما هستیم

از من ناراحت نشو

شاید خودت هم زیاد سرت توی گوشی بوده یا آهنگ گوش می دادی

من قبل را میگم

چون شخصیت بچه هات دیگه شکل گرفته

از مشاور کمک بگیر

عزيزم 

من ١٦سالم بود از عذاب وجدان اينكه پدرمادرم بهم اعتماد كردن و نت بهم دادن هيچ خلافي نميكردم

الانم ١٩سالمه و بچه ي همين زمونم

شايد شما با دخترتون رفيق نيستيد 

اگه رفيق باشيد مثل من عذاب وجدان ميگيره و نميكنه اشتباهي

2706