2733
2734
عنوان

خدایا چرا چرا چرا

498 بازدید | 51 پست

ناشکری نمیکنم خدایا از سرتقصیراتم بگذر خدایا راضیم به رضات اما چرا بچم شبیه من شد شوهرم به این خوشگلی چرا نرفت سمتش؟؟؟۲ساله درگیر این موضوعم به شوهر مم نمی گم پرو میشه و میفهمه اعتماد ب نفسم پایینه به شما میگم ارومم کنید بچم سفیده خوبه اما میدونم بچه از ۱۳ سال به بعد قیافه عوض میشه شدید نگید نه یا اینطور نیس چون خیلیارو دیدم

خونواده شوهرم قیافه هاشون عالیه جم و جور و مرتبه اما بچه م هیچش نرفته به باباش کپ منه از چشاش میفههم اما چون بچه هنوز ظریفه خوبه قیافش شوهرم فقط فک میکنه شبیه اونه پسرم

وا عزیزم مگه خودت چته 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا بچم شبیه منه شبیه باباش نیست 

( روز ۴۵ قرنطینه )

😐

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738
2706