2737
2734
عنوان

کیا سریال عطر عشقودیدین

203 بازدید | 32 پست

خدایی تاحالا همچین مردی دیده بودین خیلی مهربونه من خودم بعضی وقتا حس میکردم عاشقش شدم چقدر رفتار بایه خانومو قشنگ بلد بود چقدر احترام می‌گذاشت به سنم خوش به حال اونایی که شوهرشان مهربونه

من رو جان کراش دارم 😍😍😍😍عشق منه

ادم انقد جذابو مهربون ندیدم من

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عطرعشق بهترین فیلم دنیاس جان و صنم‌هم خیلی به هم میان اما حیف ک کات کردن😞🥺

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2728

فیلمه دیگه تو واقعیت که همیشه نمیشه انقدر گل و بلبل بود.منم به شوهرم میگفتم یاد بگیر بعد گفت تا حالا چقدر تو فیلما بعد ازدواج رو نشون داده؟ فقط 1 یا 2 صحنه نشون میده چون حتی عاشق ترین ها هم بعد ازدواج دیگه اونطور نمیمونن که.یعنی منظورم تا اون حد ناز کشیدن و خوش بودن و ... همون تا رسیدن به هم خیلی حرارت و عشق بالاس.بالاخره زندگی بالا پایین داره. منم واقعا قانع شدم دیدم خوب راست میگه

فیلمه دیگه تو واقعیت که همیشه نمیشه انقدر گل و بلبل بود.منم به شوهرم میگفتم یاد بگیر بعد گفت تا حالا ...

آخه واسه ما اولشم حتی نوک سوزنی شباهت به اینا نداشت خیلی خیلی بهم بی محبتی میشه واقعا کم بود محبت دارم از طرف همسر بخدابعضی وقتا میگم برم بایکی را بزنم بعدمیگم عذاب وجدان منو می‌کشه بیخیال میشم

عطرعشق بهترین فیلم دنیاس جان و صنم‌هم خیلی به هم میان اما حیف ک کات کردن😞🥺

خوب باهم بودنشون هم به خاطر جذب مخاطب بود دیگه. جان یامان هم رفته بود اروپا نمیدونم چیکار کرده بود شکایت کرده بودن.منظورم اینه که همش فیلمه تو واقعیت اونطور نیستن که

2738
خوب باهم بودنشون هم به خاطر جذب مخاطب بود دیگه. جان یامان هم رفته بود اروپا نمیدونم چیکار کرده بود ش ...

کلا زوج کیوتی هستن من دوسشون دارم و خیلی بهم میان

آخه واسه ما اولشم حتی نوک سوزنی شباهت به اینا نداشت خیلی خیلی بهم بی محبتی میشه واقعا کم بود محبت دا ...

میدونم چی میگی منم وقتی اون فیلمو میدیدم واقعا دلم همچین عشقی میخواست ولی خوب همون جان هم واقعا معلوم نیست با همسرش چطور باشه.یعنی کلا تو دنیای واقعی همچین عشقی خیلی کم پیدا میشه به نظرم.شما هم از شوهرت محبت بخواه یعنی خودتم محبت کن و از اونم بخواه.من که میگم به شوهرم و اونم تا میتونه در حد متوسط سعی میکنه مهربون باشه

میدونم چی میگی منم وقتی اون فیلمو میدیدم واقعا دلم همچین عشقی میخواست ولی خوب همون جان هم واقعا معلو ...

من به شوهرم گفتم میدونی برگشت چی گفت گفت اگه محبت کردن بلد بودم تا حالا چندتازن می‌گرفتم 

من به شوهرم گفتم میدونی برگشت چی گفت گفت اگه محبت کردن بلد بودم تا حالا چندتازن می‌گرفتم 

ای واااای😱🥺🥺🥺

آخه واسه ما اولشم حتی نوک سوزنی شباهت به اینا نداشت خیلی خیلی بهم بی محبتی میشه واقعا کم بود محبت دا ...

1چیزی هم که بهت بگم اینه که منم یکی دو سال پیش خیلی فیلم ترکی نگاه میکردم و واقعا روم اثر گذاشته بود و دنبال عشقای اونجوری بودم و واقعا اذیت میشدم و میگفتم منم میخام همچین عشقی تجربه کنم ولی دیگه گذاشتم کنار واقعا حالمو بد کرده بودن.آخریش همون صنم و جان بود که حتی قسمت آخرشو نگاه نکردم و ترک کردم و راحت شدم.البته من ترکیشو نگاه میکردم و خیلی از دوبله شدش جذابتر بود

وای نداره من عادت دارم به این رفتاراش چیکارکنم 

چرا اینجوری رفتار میکنه باهات

2706