2733
2739
عنوان

باید به خواستگاره بگم که میترسم

350 بازدید | 19 پست

بچه ها برام یه خواستگار اومده بعد من خیلی میترسم از رابطه جنسی یعنی فکرشم بهم استرس وخجالت میده وترحیح میدم اصن فک نکنم شما هم همین طور بودین یعنی؟باید بهش بگم که من ترس  شدید دارم از این موضوع ؟ کلا از این قسمت ازدواج میترسم خیلی😭😭یا طبیعیه همه بلاخره میترسن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا تو‌خواستگاری لازم نیس بگی 😐

بذا نامزد شدین

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
یعنی میگم بگم که بعدا نگه تو که این حوری بودی چرا از اول نگفتی

آخه شما که از فکرش هم خجالت میکشی روت میشه تو خواستگاری بگی من از رابطه جنسی میترسم؟

خب اونم میگه طبیعیه همه میترسن اولش

بذا اگه‌همدیگه رو پسندیدین آااااخرش بگو

اول رو چیزای دیگه ش فکر کن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
نه کلا از این کار خجالت میکشم

خجالتت بعد اینکه بله رو بگی سر سفره عقد دود میشه میره هوا من قبل عقد تو دوستی خیلی خجالت میکشیدم جلو شوهرم حرف این مسایلا بزنم تا عقد کردیم نفهمیدم چطور بی حیا شدم 😂😂😂

2706