2737
2734
عنوان

طب سنتی میخوام

90 بازدید | 5 پست

رنگی رحم گرفتم لوله چپم بسته ست و تعداد تخمکامم کمه دکتر گفت...ولی پریودم خیلی منظمه و دقیقه و اینکه وسط ماه تخمک گزاریمم درد داره و برام معلوم میشه،به نظر شما من باردار میشم،راستش به داروهای دکترا اعتقادی ندارم بیشتر طب سنتی و میپسندم ولی کسی و نمیشناسم وارد باشه تو تهران...میتونید کمک کنید؟

رنگی رحم گرفتم لوله چپم بسته ست و تعداد تخمکامم کمه دکتر گفت...ولی پریودم خیلی منظمه و دقیقه و اینکه وسط ماه تخمک گزاریمم درد داره و برام معلوم میشه،به نظر شما من باردار میشم،راستش به داروهای دکترا اعتقادی ندارم بیشتر طب سنتی و میپسندم ولی کسی و نمیشناسم وارد باشه تو تهران...میتونید کمک کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رنگی رحم گرفتم لوله چپم بسته ست و تعداد تخمکامم کمه دکتر گفت...ولی پریودم خیلی منظمه و دقیقه و ...

بله میشی منم مثل شما بودم لوله راستم کیپ بود .دو ۳ ماه بعده عکس باردار شدم 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن