2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم واقعا روی اعصابمه

706 بازدید | 32 پست

بچه ها ترو خدا راهنماییم کنید، من اصلا بلد نیستم جواب بدم، نمیخوام حرمت بشکنم، اما خواهر شوهرم واقعا دیوونم کرده😖😖😖😖 

به خرید طلا، لباس یا هرچیز دیگه گیر میده، مدام متلک میندازه، یا اینکه زنگ میزنه بهم گله ای شوهرمو بهم میکنه که چرا داداشم از وقتی که ازدواج کرده یه حالی از من نمیپرسه، یا گله های دیگه، تا میام جواب بدم میگه لطف کن از برادر من دفاع نکن😐

من عقد هستم دوستان، میرم خونه پدر شوهرم برمیگرده بهم میگه تو که خونه پدر من مهمانی و هیچ کاره 😐

همه اعضای خانواده شوهرم گل هستن جز این، نزدیک به 17 سالم ازم بزرگتره و یه دختر همسن من داره، روانیم کرده 😖😖😖😖😖😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایش پیرزنوارزش نداره ک براش ناراحت بشی..خونسرد باش تا اون حرص بخوره جوابشو نده باهاش سرسنگین باش..‌بزار ایراد بگیره توام جوابشو بده بگو مهم نظر خودمه ک پسندیدم ن دیگران..

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2738
بش بگو لطفا در مورد بزادرت با من حرف‌نزن😑

خواهر شوهر دیگریم همش میگه ولش کن این اخلاقش همینه، تو کنار بیا باهاش، اما من واقعا چنین موجود عجیب و غریبی تا حالا ندیدم، واقعا رو مخمه

اکثرا همینن فک میکنن داداششون توسط موجود خون خواری به اسم زن داداش ، دزدیده شده 

والا بخدا.حالابایدخودشونوببینی درخونواده ی شوهرشون😂😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
خواهر شوهر دیگریم همش میگه ولش کن این اخلاقش همینه، تو کنار بیا باهاش، اما من واقعا چنین موجود عجیب ...

از همین اول رو نده بهش حدش حالیش شه😑

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706