2737
2734

خوبی سبکی داشته باشین اهل جوگیری هستین کسی که بدترررین حرفها رو بهتون زده هر جوری بدی کرده باشه ها؛ رو ببخشین. یا نه حواستون جمع هست هر چیزی بجای خودش

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میتونی ببخشی و فراموش کنی عالییییییی چراکه نه

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
نفهمیدم

عزیزم واضح نگفتم؟🤔😓 میگم اگر اکی باشین حاضر هستین هر کی بهتون بدی بزرررگی کرده ببخشید؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2738
من حالمم بد باشه می بخشم اصلا کینه ای نیستم و از این اخلاقم خیلی بدم میاد دوست دارم یادم بمونه ولی م ...

نمیدونم بگم اخلاقت خوبه تو این مورد یا نه. چی بگم

2706