2733
2739
دقیقا همینطوره   برای اینکه من بهشون توهین نکنم احترام نگه میدارن        می ...

یعنی آشکار بی ادبی میکنی ؟ جدی خواهر؟ 🤣🤣بگو یکم

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
جوون عزیززم من مشهدم کاش نزدیکم بودی. آره من خیلیی پر از نفرت شدم 

قربونت عزیزم    اره  دیگه من جوری شدم ک جواب پس میدم  به همه   حتی مامان بابام   یا مادرشوهرم..     دیگه منه قبلی ک آروم و باادب بود  ولی شبا با خودش کلنجار میرف ک کاش فلان میکردم  کاش فلان میکردم  مُرد      الان شبا موقع خواب میگم آخییییش خوب شد گفتماااا     دیدم هیچی مهم تر از آرامش اعصاب خودم نیس حتی حرمت بزرگترا

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت عزیزم    اره  دیگه من جوری شدم ک جواب پس میدم  به همه   حتی مامان با ...

دمت گرم. اما فقط به مامان بابا خودت و همسرت توهین نکنی ی وقت عزیززم😔

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

جواب توهین    توهینه...    کسی ک بخواد اعصابمو خراب کنه جوابشو میگیره  حالا هرکی میخواد باشه

2731

وقتی بزرگتره من   حرمت حالیش نیس   من چجوری حرمتشو نگه دارم؟؟وقتی میبینم عمدا میخواد ناراحتم کنه   نمیتونم جلوی خودمو بگیرم

جواب توهین    توهینه...    کسی ک بخواد اعصابمو خراب کنه جوابشو میگیره  حالا ...

مامان بابا توهین کنن چه انتظاری از بقیه😔