2737
2734
عنوان

کمک کمک

177 بازدید | 37 پست

نمیدونم از این کرونای لعتنی و استفاده زیاد از مواد شوینده  ککنار ناخن دستم اب کشیده و ورم کرده و قرمز شده درد میکنه ای خدا چند بار تاپیک زدم کسی زیاد کمکم نکرد نمیتونم برم داروخانه یا دکتر اونجا هم الوده کسی راه حلی داره من با دستکش کار میکنم ولی موقع ابکشی دلم بر نمیداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مرسی عزیزم میترسم عفونت کرده باشه

عسل ضد عفونی کننده هم هست البته . ولی فکر نکنم عفونت باشه ها چون ورمش با التهاب معمولی فرق میکنه .

اگر باران بر قبرهایمان ببارد آیا رزها جوانه خواهند زد؟

من پوست و گوشت دستم رفته بود اصلا داشت سوراخ میشد زدم به بی خیالی کمتر دست شستم اخه از دست اسیب دیده کرونا زود و مستقیم وارد بدن میشه

خلاصه دو هفتس خیلی مواظب بودم دستمو به خریدا نزنم که کمتر بشورم الان خوب شده جاش قهوه ایه پماد و کرم زیاد فایده نداره

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
عسل ضد عفونی کننده هم هست البته . ولی فکر نکنم عفونت باشه ها چون ورمش با التهاب معمولی فرق میکنه .

ببین جایی که پوست به ناخن وصل میشه ورم کرده و قرمزه درد داره روزی ناخن نکاشتم از ترس این مسیله الان با وایتکس داغون شد

2706