2733
2734

خیییلی خوشحالم

شدیدا از اون خوشحالی ها که صد سال یباره😂

با تموم وجودم شادم

دلم میخواد فریاد بزنم و بلند بگم خدایا مرسی

خدایا شکرت

خدایا چقدر خوبه که به منم نگاهت افتاد

خدایا امشب انقدر دلم شاده که میخوام کل بدی های دنیا را ببخشم

خدایا تو فقط دلمو همینجور شاد نگهدار من دیگه چیزی نمیخوام ازت

چقدر خوشبختی شیرینه چقدر زندگی متاهلی خوبه کنار مردی که دوستداره و مرهم همه نداشته هاته😊

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
حالتو خریداارم🌹

فدات بشم خریداااار

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر ک خوشحالی انشالله همیشه خوشحال باشی اینقد حستوخوب بیان کردی که منم ازخوشحالیت خوشحال شدم  

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738

عشقتون پایداد انشالا همینجور بمونین منم ی شب از خوشحالی چشم روهم نذاشتم ولی الان.....

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀

چیشده؟

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
خداروشکر😊،فقط عزیزم من چیز کیک میخوام😂

به روی چشم عزیزم😘

اینجا عیب نداره گفتیی خواهشششااا تو واقعیت نگییی به همه

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
خوشبختی تو جار نزن

یه روز تو عمق بدبختی بودم اینجا جار زدم و کلی بهم لطف داشتن و کمکم کردن

چرا الان که شادم شادیمو تقسیم نکنم؟

اینجا عیب نداره گفتیی خواهشششااا تو واقعیت نگییی به همه

جز شماها کسی را ندارم عزیز دلم که بخوام بهش بگم

2706