2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای جونم اگه بور بودنشو فاکتور بگیریم شبیه پسر منه😍

وای من دقیقا هم قد شمام و آرزومه به 70 شما برسم. بعد زایمان خیلی چاق شدم 80 ام الان😢😢 موقع ازدواج 60 تا بودم😢😢😟😟😟😭😭

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738

من فقط به پسملی خودم ابراز احساس می کنم بهش میگم پز بده خودشو این شکلی می کنه😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
وای من دقیقا هم قد شمام و آرزومه به 70 شما برسم. بعد زایمان خیلی چاق شدم 80 ام الان😢😢 موقع ازدواج ...

عزیزم من الآن شدم۶۳ کیلو😂 تلاش کن منم روز زایمان ۸۰ کیلو بودم بعد از زایمان تا۷۰ رسیدم ولی دیگه کم نمیشدم ۳ماهه شدیدا مراقب وزنم هستم، الآنم در حال ورزشم😁

2706